happn

iPhone Ve iPad İçin Arkadaşlık Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: happn
tamindir.com indir.com gezginler.net

Uygulama marketlerinde pek çok farklı arkadaşlık uygulaması var. Hepsinin dayandığı prensip ise birbirinden değişik. Yine böyle ilginç fakat kullanışlı bir prensibe dayanan arkadaşlık uygulaması daha piyasaya çıktı. Happn, bir yerlerde karşılaşıp hoşunuza giden fakat konuşamadığınız ve tanışamadığınız insanlarla sizi tanıştırmayı hedefliyor

Diyelim ki bir caddede alışveriş yapıyorsunuz ve o esnada oralardan geçen bir insandan hoşlandınız. Eğer iki kişinin de cep telefonunda happn uygulaması varsa, happn sizi bu durumdan haberdar ediyor. Siz de buna göre o kişiden hoşlanıp hoşlanmadığınızı belirtiyorsunuz.

Eğer karşı taraf da evet demezse uygulama bir şey söylemiyor. Fakat iki taraf da evet derse uygulama eşleşme olduğunu bildiriyor. Ayrıca uygulama yine size kaç kere yollarınızın kesiştiği veya ortak arkadaşlarınızın olup olmadığını da söylüyor.

O anda aynı yerlerde ya da çok yakın konumlarda bulunduğunuz için de hemen tanışıp buluşup bir kahve içme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Yani diğer uygulamalara göre çok daha hızlı ve gerçek insan iletişimi kurma üzerine odaklı.

Bildiğiniz gibi günümüzde iletişim iyice teknoloji üzerinden dönmeye başladı ve bu yüzden insan iletişimi azaldı. Bu sebeple kullanışlı bir uygulama olabilir.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

happn uygulaması ile yolunun kesiştiği, hoşuna giden ve tekrar bulmak istediğin kişileri kolayca bulabilirsin.

Profil oluşturarak kullanabileceğiniz uygulama, gerçek hayatta yolunuzun kesiştiği kişileri görüntülemenize ve kaç kez, nerede ve saat kaçta yolunuzun kesiştiğini görmenizi sağlar.

Gerçek hayatta birinden hoşlanıyor musunuz? Onu beğenin ve gizliden gizliye onu takip edin. Karşılıklı beğeni olmadığı sürece o kişi bunu asla bilmeyecek. Eğer karşılıklı beğeni yoksa ve seni farketmesini istiyorsan ona Charm gönderebilirsin. İkinizde birbirinizi beğeniyorsanız bu bir Crush'tır ve sohbete başlayabilirsiniz.

Yüzde yüz güvenilir olan uygulama tamamen karşılıklı konseptine dayalı çalışıyor. Asla seni ilgilendirmeyen bir profilden mesaj almayacaksın. Gizliliğe önem veren happn lokalizasyon bilgilerini diğer kullanıcılara asla göstermez.

Kişilere ilginizi göstermek için kullanabileceğiniz "Charm etme" isteğe bağlı ve kızlar için ücretsiz, erkekler için ödemelidir. Ancak endişelenmeyin. Kayıt sırasında erkeklere birkaç Charm ikram edilmektedir.

Sık sık karşılaştığınız ve bir türlü tanışmayı başaramadığınız kişilerle tanışabilmek için happn uygulamasını denemenizi öneririm.

İndirme Sayfası (indir.com)

YOLUNUN KESİŞžTİĞžİ KİŞžİLERİ TEKRAR BUL - Tanışma uygulaması

HAPPN yolunun kesiştiği, hoşlandığın kişileri keşfetmek ve tekrar bulmak istediğin uygulama, kaçırılmış fırsatlardan kurtaran uygulama.* 100% ޞaşırtıcı ** 100% Gizli ve Güvenilir bir uygulama ** 100% Trendy *

HAPPN nasıl çalışır?

1. Gerçek hayatta, biriyle yolun kesiştiğinde, profili uygulamada gözükür!2. Her an, timeline'da profiline bakabilirsin. Kaç kez, nerede ve kaçta onunla yolunun kesiştiği gözükür.3. Birinden hoşlanıyor musun? Onu gizlice beğen: o bunu asla bilmeyecektir"¦ karşılıklı beğeni dışında! Ama kendini belli etmeyi de seçebilirsin ona bir Charm göndererek.4. İkiniz de birbirinizden hoşlandığınızda, bu bir Crush'tır ve sohbete başlayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;