Halkbank Şifrebaz Cep

iOS için Halkbank Şifrebaz Cep Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Halkbank Şifrebaz Cep, Halkbank İnternet Şubesi’ne ve Mobil Şube’ye girerken kullanabileceğiniz tek kullanımlık şifre üreten bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama hem güvenliğinizi sağlamakta hem de sizi şifre hatırlama derdinden kurtarmaktadır.

Şifrebaz Cep uygulaması ile tüm bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz Halkbank İnternet Şubesi’ne şifrenizi kullanmadan girmenizi sağlayan kullanımı basit ve pratik bir uygulama. İnternet şubesinden Şifrebaz Cep başvurunuzu yapmanızın ve aktifleştirmenizin ardından uygulama aracılığıyla tek kullanımlık şifre üretmeye başlayabilirsiniz.

Şifrebaz Cep uygulaması ile şifre üretilmeniz için izlemeniz gereken adımlar ise;

  • Halkbank İnternet Şubesi’ne giderek Güvenlik menüsü altında bulunan Şifrebaz Başvurusu ekranında Şifrebaz Cep Başvurunuzu 6 haneli şifrenizi girerek yapın.
  • Şifrebaz Cep uygulamasında etkinleştirme menüsüne müşteri no ve 6 haneli Şifrebaz Cep Başvuru şifrenizi girin ve Cep PIN kodunuzu belirleyin.
  • Son olarak Halkbank İnternet Şubesi’nde Güvenlik – Şifrebaz Aktifleştirme – Şifrebaz Cep Aktifleştirme yolunu takip edin. Başvurunuzu aktifleştirmenin ardından Şifrebaz Cep PIN’i ile rahatlıkla tek kullanımlık şifre üretmeye başlayabilirsiniz.

Halkbank Şifrebaz Cep uygulamasını iPhone ve iPad'inize yükleyerek bankacılık işlemlerinizi güvenlik endişesine kapılmadan gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Halkbank için mobil cihazlarda cep uygulamasına girmek için şifre işlemlerinizi yapabileceğiniz bir uygulamadır.Bu uygulama sayesinde Halkbank mobil uygulamasından şifresiz ve güveni işlemler yapabileceksiniz.Şifre unutma ve yeniden şifre alma sorunlarına çözüm getiren kullanışlı bir uygulamadır.

Halkbank internet şubesinde Şifrebaza başvuruyorsunuz ve sonra işlemlerinizi yapmaya başlıyorsunuz.Başvuru yapmak için Halkbank internet şubesine giriyorsunuz güvenlik panelinden 6 haneli Şifrebaz şifrenizi giriyorsunuz daha sonra etkinleştirmek için müşteri numaranız ile Şifrebaz 6 haneli şifrenizi girip Cep PIN kodu belirliyorsunuz. Aktifleştirmeden sonra güvenle Cep PIN kodunuzu kullanabilirsiniz.

Mobil cihazlarınıza bu uygulamayı yükleyerek bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Şifrebaz Cep, Halkbank İnternet Şubesi ve Mobil Şube’den yapacağınız bankacılık işlemlerini daha güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz için tek kullanımlık şifre üreten bir uygulamadır. Appstore’dan veya başvurunuz sonrasında cep telefonunuza SMS ile gönderilen link yardımıyla cep telefonunuza yükleyeceğiniz Şifrebaz Cep tamamen ücretsizdir.

Halkbank İnternet Şubesi’nde “Güvenlik” menüsü altında yer alan “Şifrebaz Başvurusu” ekranından “Şifrebaz Cep Başvurusu”nu, 6 haneli Şifrebaz Cep Başvuru şifrenizi belirleyerek yapabilirsiniz.

Cep telefonunuza SMS yoluyla gelecek link yardımıyla veya Appstore’dan Şifrebaz Cep’i kolayca indirebilirsiniz. Cep telefonunuza yüklediğiniz uygulamada yer alan etkinleştirme menüsüne, müşteri numaranızı ve İnternet Şubesi’nde belirlemiş olduğunuz Şifrebaz Cep Başvuru şifrenizi girerek Şifrebaz Cep PIN’ini belirleyebilirsiniz.

Şifrebaz Cep ile şifre üretmek için son adım olarak Halkbank İnternet Şubesi’nde “Güvenlik” menüsü altında yer alan “Şifrebaz Aktifleştirme” ekranından “Şifrebaz Cep Aktifleştirme” seçeneğinden başvurunuzu aktifleştirmeniz yeterlidir. Şifrebaz Cep uygulamasını aktifleştirdikten sonra belirlemiş olduğunuz Şifrebaz Cep PIN’i ile rahatlıkla tek kullanımlık şifre üretmeye başlayabilir, Halkbank İnternet Şubesi ve Mobil Şube’den işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;