Halkbank Mobil Bankacılık

iOS için Halkbank Resmi Bankacılık Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Halkbank Mobil Bankacılık uygulaması ile bankacılık işlemlerinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde güvenlik endişesi duymadan gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank müşterisi olmayanlar için de yararlı finansal araçlar, haberler, kampanyalar, Şube ve ATM bilgileri içermektedir.

Halkbank Mobil Bankacılık, iki bölümden oluşan basit ve hızlı bir bankacılık uygulaması. Mobil Şube bölümünden hesaplarınızı inceleyebilir, hesaplarınız arasında para transferi yapabilir, EFT, Havale ve kredi kartına havale işlemleri yapabilir, kredi kartı harcamalarınızı kontrol edebilir ve borcunuzu ödeyebilir, faturalı hat kullanıcısı iseniz cep telefonu faturanızı ödeyebilirsiniz. Halkbank müşterisi olmayan kişilerin kullanabildiği Mobil Portal bölümünde ise en yakın Halkbank Şube ve ATM’sinin yeri, kampanyalar, en son haberler, müşteri hizmetleri, kredi hesaplama ve döviz çevirici gibi yararlı seçenekler içeren finansal araçlar bulunmaktadır.

Halkbank Mobil Bankacılık uygulamasında görüş ve önerilerinizi banka ile hızlıca paylaşmanıza izin veren “Söz Sizde” bölümü de bulunmaktadır.

Halkbank Mobil Bankacılık Özellikleri:

  • Hesap detaylarını inceleme
  • EFT ve Havale işlemleri
  • Kredi kartı işlemleri
  • Kampanyalar ve güncel haberler
  • Kredi ve döviz kuru hesaplama
  • Müşteri hizmetleri
İndirme Sayfası (tamindir.com)

iPhone ve iPad cihazınız üzerinden dilediğiniz zaman ve yerde Halkbank bankacılık işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlayan Halkbank Mobil Bankacılık uygulaması tamamen ücretsizdir.

Mobil Portal olarak kullanıcılara sunulan uygulama sayesinde müşteri numaranız, parola ve şifre ile giriş yaparak Mobil Şube'ye ulaşabilir, bankacılık işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Mobil Şube sayesinde istediğiniz zamanda ve yerde; banka hesap hareketlerinizi görüntüleyebilir, EFT ya da havale işlemlerinizi yapabilir, faturalarınızın ya da kredi kartı borcunuzun ödemesini yapabilirsiniz.

Halkbank hakkında tanıtım ve bilgilendirme sayfaları, bankayla ilgili en son haberler, kampanyalar, finansal araçlara da ulaşabileceğiniz Halkbank Mobil Bankacılık, günlük ödemelerinizin takibini yapabileceğiniz Ajanda ve banka yetkililerine görüş ile önerilerinizi paylaşabileceğiniz Söz Sizde bölümlerini de size sunmaktadır.

İndirme Sayfası (indir.com)

Halkbank Mobil Bankacılık uygulamasına hoş geldiniz.

Halkbank Mobil Bankacılık Uygulaması hızlı ve kolay bir şekilde bankacılık işlemlerinin yapılabileceği Mobil Şube ile tüm kullanıcıların erişebileceği zengin içerikli Mobil Portal olarak iki bölüm ile hizmetinizde. 

Müşteri numarası, parola ve şifre ile ulaşılan Mobil Şube’de bankacılık işlemlerinizi güvenli bir şekilde kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank Mobil Şube ile dilediğiniz zamanda ve yerde; hesap hareketlerinizi takip edebilir, para transferi seçeneği ile EFT ve Havele işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kredi kartı borcunuzu ve cep telefonu faturanızı ödeyebilirsiniz. 

Ayrıca Ajanda bölümünde günlük ödemelerinizi takip edebileceğiniz gibi, Söz Sizde bölümünden de görüş ve önerilerinizi bankamızla paylaşabilirsiniz.

Mobil Portal bölümümüz ise tüm iPhone kullanıcılarının erişebileceği Halkbank hakkındaki tantım ve bilgilendirme sayfalarını içermektedir. Mobil Portal'de bankamız hakkındaki en son haberlere, kampanyalara, finansal araçlara, özel içeriklere ve en yakın şube/atm yeri gibi lokasyon bazlı hizmetlere ulaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;