Hadis Fihristi

iPhone ve iPad için Hadisler ve Açıklamaları Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Ufuk MARMARA
tamindir.com indir.com gezginler.net

Hadis Fihristi ücretsiz olarak sunulan ve birçok kişi tarafından severek kullanılacağına inandığım bir uygulama. Çeşitli konular ve sorular üzerine hazırlanmış bu uygulamada tam tamına 7300 adet hadis bulunmakta. Uygulamanın en iyi yanlarından bir tanesi de Hz. Muhammed ve sahabelerin hayatlarını da detaylı bir şekilde anlatması.

Uygulamayı çalıştırmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyulmuyor. Bu da demektir ki Hadislere dilediğiniz zaman ulaşma şansına sahipsiniz. Gelişmiş arama fonksiyonu ile Hadisler arasında serbest bir şekilde arama yapabilirsiniz. Buna ek olarak sıralı listeden de Hadisleri takip etme şansına sahipsiniz. Gerçekten temiz görünen, sade bir arayüz eşliğinde sunulması uygulamanın kullanımını kolaylaştırıyor ve herhangi bir karışıklığa yol açmıyor.

Hadis Fihristi'nde kaldığınız yere işaret koyabilir ve daha sonra buradan devam edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi Hadis Fihristi kolay kullanım özellikleri ve fonskiyonel özellikleri beraberinde getiriyor. Eğer siz de peygamber efendimizin, sahabelerin hayatlarını okumak ve Hadislere ulaşmak istiyorsanız Hadis Fihristi mutlaka kullanmanız gereken uygulamalar arasında.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Hadis Fihristi uygulamasını iOS cihazlarınıza yükleyerek 7300 adet hadise kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyerek kullanabileceğiniz uygulamadan 7300 hadise ulaşabileceğiniz gibi Peygamber efendimizin ve Sahabelerin hayatını da detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Özellikleri:

- 7300 Hadise sıralı olarak ulaşabilme

- Hadislerde serbest arama

- Hadislerin konu başlıkları altında indexlenmiş hali ve bunlar arasında arama yapabilme

- Peygamber efendimizin hayatının detaylı anlatımı

- Sahabelerin hayatı

- Tüm bölümlerde son okuduğunuz yere işaret koyarak daha sonra kaldığınız yerden devam edebilme

İndirme Sayfası (indir.com)

Bu uygulama, çeşitli konu ve sorular hakkında derlenmiş 7300 adet Hadise kolayca ulaşmanızı sağlamak amacı ile hazırlanmıştır. Ayrıca uygulama Peygamber efendimizin ve sahabelerin hayatlarını da detaylı olarak içermektedir.

(Uygulamanın çalışması için internet bağlantısı gerekmez.)

Uygulamanın Genel Özellikleri;7300 Hadise sıralı olarak ulaşabilme.Hadislerde serbest arama.Hadislerin konu başlıkları altında indexlenmiş hali ve bunlar arasında arama yapabilme.Peygamber Efendimizin Hayatının detaylı anlatımı.Sahabelerin Hayatı.Tüm bölümlerde son okuduğunuz yere işaret koyup, daha sonra buradan devam edebilme özelliği.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;