Günün Uygulaması

iOS için Popüler Uygulamaları Ücretsiz Sunan Uygulama

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Günün Uygulaması, Apple Store'daki ücretli popüler uygulamaları belli bir süre için ücretsiz hale getiren ve en iyi uygulamaları ücretsiz olarak kullanmanızı sağlayan App of the day'in Türkçe sürümüdür.

Apple Store'daki en iyi uygulamaları 24 saatliğine ücretsiz hale getiren AppTurbo tarafından sunulan Günün Uygulaması ile popüler uygulamaları iPhone ve iPad'inize ücretsiz indirerek, daha sonrasında herhangi bir ücret ödemeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Günün ücretsiz uygulamalarını push bildirimleri sayesinde kaçırmazsınız.

Milyonlarca kullanıcının tercih ettiği ancak fiyatından dolayı indirmekten vazgeçtiğiniz popüler uygulamaları belli bir süreliğine ücretsiz sunan Günün Uygulaması, kesinlikle denenmeli.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

App Of The Day uygulamasının Türkçe versiyonudur.

Bu uygulama sayesinde her gün ücretli bir uygulamayı 24 saatliğine ücretsiz indirebiliyorsunuz.Ücretsiz olacak uygulama popüler uygulamalar arasından seçilmekte ve daha sonrasında da uygulamayı herhangi bir ücret ödemeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Merak ettiğiniz ve denemek istediğiniz uygulamaları Günün Uygulaması'nı takip ederek indirebilirsiniz.

Günlük ücretsiz hale gelen uygulamalar hakkında anında bilgi almak için Push Bildirimlerinizi Etkinleştirmeyi unutmayın!!

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;