Google Play Music

IPhone Ve IPad İçin Google Play Müzik Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Google
tamindir.com indir.com

Google Play Music uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının istedikleri müzikleri dinlemek ve onlara dünyanın her yanında sorunsuz ve limitsiz bir şekilde erişebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Uzun süredir Android platformunda kullanılabilir durumda olan Google Play Music, sonunda iOS işletim sistemlerine sahip mobil cihaz kullanıcıları için de yayınlandı.

Uygulamanın çok kolay kullanılabilen sade arayüzü, her zaman olduğu gibi Google'ın işlevsel tasarım anlayışını yansıtıyor ve böylece müzik dinlemeye dair tüm işlemleri zorlanmadan gerçekleştirmek mümkün hale geliyor.

Uygulamada yer alan temel özellikleri sıralamak gerekirse;

  • Sınırsız müzik dinleme olanakları
  • Kendinize özel radyolar yaratma
  • Özel kişilerin listelerini takip etme
  • Önerilenler
  • Sınırsız şarkı atlama

Uygulama zaman içerisinde kullanıcı alışkanlıklarını öğrenebiliyor ve buna göre yeni müzikleri, sanatçıları, listeleri ve albümleri karşınıza çıkarabiliyor. Pek çok benzer uygulamanın aksine herhangi bir kısıtlama da mevcut değil.

Eğer iOS cihazlarda Google Play Music deneyimini elde etmek istiyorsanız denemeden sakın geçmeyin.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Kullanıcılara kendilerine ait çevrim içi müzik arşivini oluşturabilmelerini sağlayan Google Play Music uygulamasını ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz Google Play Music uygulaması ile kendinize ait online müzik arşivinizi oluşturabilir ve arşivinizdeki müzikleri online olarak istediğiniz her yerden sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Cihazınızın internet bağlantısı olmadığı durumlarda ise müzikleri dinleyebilmeniz için arşivinizden cihazınıza indirebilirsiniz.

Tüm müzik arşivinizi çevrimiçi depolama alanında saklayabilen servis ile cihazınızda hafıza sorunu yaşamadan istediğiniz müzikleri depolayabilir ve herhangi bir cihaz üzerinden ya da web üzerinden müziklerinizi dinleyebilirsiniz.

Ayrıca uygulama sayesinde sınırsız sayıda şarkı dinleyebilir, kendinize ait ve herhangi bir şarkı, sanatçı ya da albümü özel radyo istasyonu oluşturarak yayınlayabilir, senkronizasyon işlemi yapmadan her yerde müzik arşivinize erişerek çevrim içi ya da çevrimdışı dinleyebilirsiniz.

21 Aralık 2013 tarihinde yapılan 1.1.0.988 sürümüne güncellenen Play Music; iOS 7 uyumlu tasarıma sahip olarak, ''Kendimi şanslı hissediyorum'' özelliği eklendi. Ayrıca şarkı listesi görünümüne şarkı listeleri seçeneği de eklenerek türe göre radyo istasyonlarına da erişebileceksiniz. Türe göre arama özelliği de uygulamaya gelen yenilikler arasında yer alıyor.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;