Google I/O

IPhone İçin Etkinlik Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com

Google I/O, Google’ın her sene Mayıs ayında düzenlediği etkinliğine katılanlar ve katılmayanlar için hazırlanmış resmi nitelikli uygulama. iPhone’unuza ücretsiz indirip kayıt olmadan kullanabileceğiniz uygulamada “Etkinlikte neler konuşulacak?” “Konuşmacı olarak kimler katılacak?” “Etkinlik saat kaçta başlayacak?” gibi etkinliğe ilişkin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını bulabiliyorsunuz. Ayrıca canlı olarak takip etme şansına da sahipsiniz.

YouTube üzerinden de canlı olarak izlemeye açılan Google I/O etkinliğine katılanlar için program hazırlama, konferans alanını gösteren vektör harita, konferans gündemi gibi seçenekler sunan uygulama, etkinliğe katılamayanlar için de kullanışlı. Oturumları canlı olarak izleme, geçmiş I/O etkinliklerini izleme şansına sahip oluyorsunuz ki iPhone kullanıcısı olarak Android işletim sistemine getirilen yenilikleri de takip eden biriyseniz ilginizi çekecektir.

Android N, Android VR, Chrome OS ve daha nice yeniliğin tanıtılması beklenen Google I/O 2016 etkinliğini YouTube üzerinden de izleyebiliyorsunuz:

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;