GollerCepte 1907

iOS için Fenerbahçe Taraftar Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Koyu bir Fenerbahçe taraftarıysanız Turkcell tarafından geliştirilen GollerCepte 1907 uygulaması kesinlikle cebinizde bulunmalı. Takımınızın futbol maçlarının yanı sıra basketbol ve voleybol karşılaşmalarını da takip edebileceğiniz uygulamada bir taraftarın ihtiyaç duyabileceği her şey mevcut.

GollerCepte 1907 uygulamasını iPhone ve iPad’inize yükleyerek takımınızın tüm maçlarını takip edebilir, haberleri okuyabilir, sosyal ağ hesaplarını takip edebilir, en güzel gollerden oluşan videoları izleyebilirsiniz.

Zengin içeriğiyle dikkat çeken uygulamanın ana ekranı 3 bölümden oluşmakta. En üstten haberleri ulaşabilir ve uygulamadan ayrılmadan okuyabilirsiniz. Orta bölümde takımınızın oynadığı maçların (Futbol, basketbol voleybol arasında geçiş yapabiliyorsunuz.) sonucuna bakabilirsiniz. Alt bölümden takımınızın Twitter, YouTube ve Instagram hesaplarına ulaşabilir, neler paylaşıldığına bakabilirsiniz. Bunların yanı sıra yan menüyü açarak Spor Toto Süper Lig tablosuna göz atabilir, dünya ligini takip edebilir, fikstüre bakabilir, kadro ve istatistiklere göz atabilirsiniz.

Fenerbahçe taraftarlarına özel hazırlanan GollerCepte 1907 uygulaması ücretsiz olarak kullanılabilmekte. Ancak maçın tüm gollerini izlemek, videoların internet paketinizden düşmesini engellemek, reklam görmemek için premium üyeliğe geçmeniz gerekmekte.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

GollerCepte 1907; Fenerbahçe taraftarları için özel olarak geliştirilmiş, takımınıza dair en güncel haberleri anlık olarak öğrenmenize olanak sağlayan eğlenceli bir uygulamadır.

Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza yükleyerek hiçbir yerde göremediğiniz en güncel haberlere ulaşabilir ve özel videoları izleyebilirsiniz.

Uygulama sayesinde; Sürer Lig maçları anlık gol videoları, özel editürler ile 24 saat en güncel haberler, yaklaşan sezon maçları ve sezon fikstürü, takımınıza ait tüm sosyal medya haberleri, en güncel kadro ve istatistikler, voleybol ve basketbol takımlarından en güncel haberler, Fenerbahçelilere özel tribün, Yurtiçi ve dünyadan en güncel spor haberleri gibi bilgilere anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Fenerbahçeliler takımınız hakkında en güncel haberlerden anlık olarak heberdar olmak için GollerCepte 1907 uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;