Garanti e-Trader

iPhone Ve iPad İçin Borsa Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe, İngilizce
tamindir.com indir.com gezginler.net

Garanti e-Trader, Türkiye'nin en büyük bankalarından Garanti Bankası tarafından geliştirilmiş, borsayı takip etmek isteyenler iOS sahiplerinin severek kullanabileceği bir borsa takip ve finans uygulamasıdır.

İnternet bankacılığı için Garanti Bankası'nın kullanabileceğiniz mobil uygulamaları bulunmakta. Artık borsa tutkunları için de bir uygulaması var. Garanti e-Trader uygulamasını hiç bir ek ücret ödemeden telefonunuza indirebilirsiniz.

e-Trader uygulaması ile veri izleme, hisse senedi alım-satımı, teknik analizler ve daha birçok işlemi en hızlı şekilde yapabilir ve piyasayı takip edebilirsiniz. Ayrıca  dünya endeksleri, kur bilgileri ve piyasa haberlerine, VIOP Yüzeysel hizmetiyle ise VIOP kontrat fiyatlarına anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Yine bu uygulama yoluyla  Yatırım Chat uygulaması, CNBC-e Canlı Yayın, Garanti İnternet Şubesi, En Yakın Şube/ATM, Günün Yorumu gibi servislere de ulaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Garanti e-Trader; Garanti Bankası tarafından iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız için özel olarak geliştirilen, oldukça kolay kullanıma sahip bir borsa ve finans takip uygulamasıdır.

Garanti Bankası tarafından müşterilerinin günlük hayatını kolaylaştırmak amacı ile geliştirilen uygulamayı iOS cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve tüm kişisel finans, hisse senedi, VİOP alış-satış işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama Piyasalar, Portföyüm, Sayfam, Haberler, CepBank Para Gönder, En yakın şube ve ATM, Yatırım Danışmanı, Cep Şubesi modüllerinden oluşmaktadır. Uygulamanın arayüzü oldukça sade tasarlanmış olup, ihtiyaç duyabileceğiniz her bir modüle kolaylıkla ulaşabilir ve tüm işlemlerinizi basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Garanti e-Trader

Yine bir ilki gerçekleştiren Garanti, bir bankanın iPhone için geliştirdiği, hisse ve VOB alış-satış işlemlerinin yapılabildiği ilk uygulama olan e-Trader'ı sunuyor.

Yatırım dışında, günlük hayatı kolaylaştıracak Garanti servislerine de erişim sağlayan uygulama, kullanım kolaylığı ve yaratıcı tasarımıyla diğer yatırım uygulamalarından ayrılıyor.

e-Trader* PiyasalarİMKB, İzmir Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası, dünya endeksleri, serbest piyasa, T.C. Merkez Bankası kurları, IMKB bono piyasası verilerini takip edebilirsiniz.IMKB en çok yükselen, düşen ve işlem gören hisse senetlerini izleyebilirsiniz.Uygulama üzerinde Garanti Bankası cep şubesine giriş yapıp dilediğiniz hisse senedi ve VOB kontratını alıp satabilirsiniz.Derinlik lisans sahipleri için hisse senedi ve VOB analiz verilerini takip edebilirsiniz.Tüm enstrümanların gün içi 1, 5, 60 dakikalık, günlük ve haftalık grafiklerini inceleyebilirsiniz.Döviz çevirici hesap makinesiyle en güncel kur bilgilerine ulaşabilirsiniz.

* PortföyümGaranti Bankası müşterileri giriş yapıp, hisse anlık portföy ve emirlerini takip edebilir, hisse senedi alış satış işlemi gerçekleştirebilirler. VOB teminat ve emirlerini görüntüleyip, alış satış işlemi gerçekleştirebilirler.

* SayfamTakip etmek istediğiniz tüm enstrümanları bu sayfaya ekleyip, detaylı bilgilerine kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

* HaberlerPiyasaları yönlendiren haberleri okuyabilir, haberler içinde arama yapabilir, Türk ve uluslararası haber ajanslarından ve Matriks haber merkezinin hazırladığı derleme haberleri okuyabilir, Garanti'den Günün Yorumu'nu izleyebilirsiniz.

* CepBank Para GönderGaranti CepBank servisine uygulama üzerinden kısa yolla ulaşabilir, herhangi bir yerden herhangi bir anda, istediğiniz kişinin (Garanti'de hesabı ya da kartı olmasa bile) cep telefonuna para gönderebilirsiniz.

*En yakın Şube ve ATMBulunduğunuz yere en yakın şube ve ATM listesini harita üzerinden görüntüleyebilir, detaylı adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

* Yatırım DanışmanıDilediğiniz anda Alo Garanti Yatırım Ekibini arayabilir, hisse senedi ve VOB işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

* Cep ŞubesiGaranti Cep Şubesi'nde para transferleri, ödemeler, hesap, kredi kartı ve yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;