Garanti CepBank

iOS için Garanti Bankası CepBank Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Garanti CepBank iPhone uygulaması, internet şube, cep şubesi, kısa mesaj veya paramatiklerden yapılabilen CepBank işlemlerini tek şifre ile güvenli bir şekilde ve vakit kaybetmeden yapabilmenize olanak tanır.

Garanti Bankası CepBank uygulaması ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun istediğiniz bir kişiye para gönderebilir, sevdiklerinizin veya kendinizin hattına TL yüklemesi gerçekleştirebilir, kredi kartı borcunuzu sorgulayabilir ve ödeyebilirsiniz. CepBank uygulamasını kullanan arkadaşlarınız da size para gönderebilir.

Cepbank hareketlerinizi takip etme imkanı da tanıyan uygulama oldukça sade arayüz ve menüler ile gelmektedir. Öyle ki para gönderme, para isteme, TL yükleme, borç ödeme, bakiye sorgulama, bump ile transfer menüsüne tek dokunuşla ulaşabilir, işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Garanti CepBank; iOS işletim sistemine sahip tablet ve akıllı cep telefonlarınız için özel olarak tasarlanmış, tüm banka işlemlerinizi kolaylıkla yapabilmenize olanak sağlayan tamamen ücretsiz bir iOS için Garanti Bankası CepBank Uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza yükleyerek kullanabileceğiniz Garanti CepBank uygulaması ile SMS veya Paramatikten yaptığınız tüm banka işlemlerinizi sadece tek bir şifre ile hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Uygulama sayesinde Türkiye'nin her yerinden dilediğiniz kişiye para gönderebilir, kendi hattınıza veya bir başkasının hattına TL yükleyebilir, kredi kartı borcunu ödeyebilir, 1 hafta içerisindeki tüm banka hareketlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Ayrıca uygulama ile ödemeniz gereken toplu bir hesabı kendiniz ve arkadaşlarınız arasında paylaştırabilir onlardan para isteyebilirsiniz. Eğer arkadaşınızın CepBank'ı varsa anında size para gönderebilir.

İndirme Sayfası (indir.com)

Bankacılık işlemlerinizdeki en büyük kolaylık olan CepBank, artık bu uygulama ile her an elinizin altında! Bugüne kadar İnternet/Cep Şubesi, SMS ya da Paramatiklerden yaptığınız CepBank işlemlerinizi artık Garanti CepBank uygulaması ile de sadece tek şifre ile hiç vakit kaybetmeden anında yapabilirsiniz! Bu uygulama ile Türkiye'nin her yerinden istediğiniz kişiye para gönderebilir, kendinizin ya da bir başkasının hattına anında TL yükleyebilir veya bir Garanti Bankası kredi kartının borcunu hemen ödeyebilirsiniz. Dahası, son 1 hafta içerisindeki tüm CepBank hareketlerinizi takip edebilir, dilediğiniz işlemi iptal edebilir ya da kolaylıkla tekrar edebilirsiniz.CepBank ile bütün bu işlemlerinizin yanısıra ödemeniz gereken toplu bir hesabı kendiniz ve arkadaş grubunuz arasında istediğiniz gibi bölüştürebilir ve onlardan para isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın da CepBank'ı varsa anında size para gönderebilir.Garanti CepBank'ın tüm bu ayrıcalıklarından anında faydalanmak için uygulamayı indirin!

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;