Game Center

iPhone Ve iPad İçin Resmi Dünya Basketbol Kupası Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: FIBA
tamindir.com

Bildiğiniz gibi Dünya Basketbol kupası'nın başladığı günlerde herkes heyecanla maçları takip ediyor. Türkiye Basketbol takımının da yer aldığı kupa son hızıyla devam ederken bizler de haberleri ve son durumları takip etmek istiyoruz.

İşte bunun için Basketbol Federasyonu tarafından geliştirilmiş olan resmi Game Center uygulamasını kullanabilirsiniz. Bütün maçları kolayca takip edebileceğiniz uygulama ile nerede olursanız olun maçlardan haberdar olabilirsiniz.

Game Center uygulaması ile canlı skorları takip edebileceğiniz gibi maç sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca etkinlik takvimine bakabilir ve maçların ne zaman oynanacağını da görebilirsiniz.

Yine pek çok faydalı bilgiye bu uygulama yoluyla ulaşabilir, çeşitli videoları izleyebilirsiniz. Uygulama ile yalnızca erkekler için düzenlenen turnuvaya değil kadınlar turnuvasına da ulaşabilir, merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Eğer siz de sıkı bir basketbol takipçisiyseniz ve kupayı takip ediyorsanız, kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan bu uygulamayı indirip denemelisiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;