Furby BOOM!

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: 672710052?l=tr
indir.com gezginler.net

Furby BOOM!; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek sanal bebek Furby'nin bakımını üstleneceğiniz oldukça eğlenceli bir sanal bebek bakım oyunudur.

Tamamen interaktif bir ilişki içerisinde olacağınız Furby'nin her türlü bakımından artık siz sorumlusunuz. Onu ihmal etmeyin. Furby acıktığı zaman oyunda bulunan 50'den fazla yiyecek çeşidinden dilediğinizi seçerek bebeğinizi beslemeli, kirlendiği zaman yıkamalı, sıkıldığı zaman oyun oynamalı ve uykusu geldiğinde uyutmalısınız.

İnteraktif bir ilişki içerisinde olduğunuz sevimli bebeğinize karşı davranışlarınız çok önemli. Zira sizin davranışlarınız onun kişiliğini etkiliyor. Etkileyici grafiklere sahip oyun sizi görsel olarak tatmin edecek düzeyde.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Furby BOOM! sanal bebek bakım oyununu denemenizi öneririm.

İndirme Sayfası (indir.com)

Furby Boom eğlenceli ve sürükleyici bir bebek besleme ve büyütme oyunudur.

Oyunda sevimli kahramanımız Furby ile oynuyorsunuz. Tüylü ve sevimli bu karakteri her türlü ihtiyacını karşılayıp yetiştiriyorsunuz.

Uygulamayı oyuncaksız ya da oyuncakla birlikte kullanma şansınız var. Furby oyuncağı ile yapılan tüm etkinliklere Furby’nin reaksiyonları da katılıyor. Cihazınızı Furby oyuncağına yaklaştırın ve tüm aktiviteleri onunla birlikte yapın. Bununla birlikte Furby yumurta çıkartabiliyor ve bir yavru Furby’e sahip olmanızı sağlayabiliyor. Bebek Furby ile oyunlar oynayın ve onu büyütün.

Tüm yaştan oyun severlerin oynayabileceği hem öğretici, hem eğlendirici bir uygulamadır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;