Freeletics

iPhone Ve iPad İçin Egzersiz Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe, İngilizce
Üretici: Freeletics
tamindir.com indir.com

Marketlerde indirip kullanabileceğiniz pek çok spor ve egzersiz uygulaması olduğunu biliyoruz. Hal böyleyken neden yeni çıkan uygulamaları tercih edeyim diyor olabilirsiniz. Fakat Freeletics, geleceği parlak bir egzersiz uygulaması.

Özellikle diğerleri arasında fazlasıyla kişiselleştirilebilir ve dinamik olmasıyla öne çıkan bu uygulamayı iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabilir, en kısa zamanda sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.

Alet ya da ağırlık gibi malzemelere ihtiyaç duymadan yapabileceğiniz egzersizler sayesinde nerede olursanız olun spor yapabilirsiniz. Üstelik uygulama başlangıç seviyesinden kilo vermek isteyenlere, profesyonel olarak spor yapanlardan kardiyo yapmak isteyenlere kadar herkese hitap ediyor.

Özellikler:

  • Video rehberler.
  • Dahili zaman tutucu.
  • Koşu koçu.
  • Arkadaşlarla yarışma imkanı.
  • Liderlik listelerinde zamanınızı karşılaştırma.
  • Kişiselleştirilmiş koç sistemi.

Siz de iOS cihazlarınızda kullanmak üzere bir egzersiz uygulaması arıyorsanız, Freeletics'i indirip denemenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Freeletics, kişiselleştirilebilir özelliklere sahip bir sağlık ve spor uygulamasıdır.

Fazla kilolarından şikayet eden ve vücudunu forma sokmaya çalışan kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş Freeletics uygulaması sayesinde size özel hazırlanan spor programı ile oldukça kısa sürede vücudunuzu forma sokabilirsiniz.

Freeletics uygulaması içerisinde; video rehberler, dahili zaman tutucu, koşu koçu, arkadaşlarla yardımlaşma olanağı, liderlik listesinden zamanınızı karşılaştırma, kişiselleştirilmiş koç sistemi gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunuyor.

Başlangıç seviyesinden profesyonel olarak spor yapanlara kadar her seviyeden kullanıcıya hitap eden, sağlıklı kilo vermenize ve vücudunuzu forma sokmanızı sağlayan Freeletics uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)