Framy

iPhone ve iPad İçin Komik Animasyon Yapma Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, Türkçe
tamindir.com indir.com

Framy uygulaması, iPhone ve iPad sahipleri için hazırlanmış yeni ve oldukça ilgi çekici uygulamalardan bir tanesi. Zira uygulama sayesinde kolayca kendi sesinizi ve fotoğrafınızı kullanarak bir hikaye yaratabiliyor, bu hikayeyi dostlarınız ve sevdiklerinizle de paylaşabiliyorsunuz. Uygulamanın arayüzü Türkçe olarak hazırlandığı için kullanırken herhangi bir zorlukla karşılaşmanız da imkansız.

Ücretsiz olarak sunulan ve animasyonlarınızı çok hızlı bir şekilde yaratabilen uygulama, sahip olduğu animasyon şablonları ve yazı ekleme seçenekleriyle de oldukça geniş ve yaratıcı imkanlar sunabiliyor. Hazırlanan animasyonlar video dosyaları olarak kaydedilebiliyorlar ve böylece onları sonsuza kadar saklayabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken kendi fotoğrafınızı çekmek ve daha sonra bunu uygulamada bulunan animasyon şablonları üzerine oturtmak. Bu işlemin ardından dilerseniz sesinizi kaydedebilir ve animasyonun o anında konuşuyor görünmenizi sağlayabilirsiniz. Tabii ki altyazılar kullanmak isteyen kullanıcılar ses yerine altyazıyla da filmlerini renklendirebiliyorlar.

Hazırladığınız eğlenceli, duygusal veya komik videoları hemen diğer sosyal ağlardaki arkadaşlarınızla paylaşma imkanı da mevcut. Böylece istediğiniz kişileri paylaşımınızda etiketleyebilir ve başyapıtınızı görmelerini sağlayabilirsiniz.

Şablonlara ek olarak kullanabileceğiniz elbise ve diğer aksesuarların olması uygulamayı biraz daha renkli hale getiriyor ve standart video düzenleme uygulamalarından sıkıldıysanız denemeniz gerekenlerden birisi olduğunu söyleyebilirim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Framy uygulaması ile iOS işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda bulunan fotoğraflarınızdan veya anlık olarak çekmiş olduğunuz fotoğraflardan animasyonlu kareler oluşturabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza yükleyerek kullanabileceğiniz Framy uygulaması ile tek yapmanız gereken uygulamayı iOS cihazlarınıza yükledikten sonra fotoğrafınızı çekmek. Daha sonra uygulama içerisinde bulunan birbirinden eğlenceli animasyon şablonlarından dilediğinizi seçerek fotoğraflarınıza uygulayabilirsiniz.

Arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize güzel sürprizler hazırlamak isteyen kullanıcıların ilgisini çekeceğiniz düşündüğüm Framy uygulamasını denemenizi öneririm.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;