FotoRus

iPhone ve iPad için Fotoğraf Kolaj Yapma Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Fotoable,Inc.
tamindir.com indir.com gezginler.net

iPhone ve iPad cihazlar için hazırlanan fotoğraf ve resim düzenleme uygulamalarından bir tanesi de FotoRus uygulaması ve özellikle fotoğraf kolajları hazırlamayı sevenlerin kesinlikle beğeneceğine inanıyorum. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama aynı zamanda kendi içerisinde tanımlı pek çok kolaj teması, efekti ve resim düzenleme seçenekleri ile birlikte geliyor.

Bunlar arasında en çok dikkat çekenler magazin teması için 100'den fazla şablon barındırması, çerçeveler için 60'dan fazla stil barındırması ve bunun yanında 200'den fazla yaratıcı konsepti de sizlere sunabilmesi. Özellikle yüksek çözünürlüklü fotoğrafları da destekleyen ve kolayca işlem yapabilen uygulama 20'den fazla sahne modu ve 50'den fazla filtreyi de başarıyla uygulayabiliyor.

Dilerseniz uygulamanın bu özelliklerini arttırabilmek için uygulama içi satın alma işlemleri de yapabilir ve efektlerinizi çok daha çeşitli hale getirebilirsiniz. Son dönemlerde özellikle Tumblr bloglarında kolajların ne kadar popüler olduğunu dikkate alırsanız bu yönde kullanabileceğiniz en iyi filtreleme ve kolaj yapma uygulamalarından birisi FotoRus diyebilirim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
FotoRus uygulaması ile hayal gücünüzü çalıştırarak özel efektlere sahip göz alıcı fotoğraflar ve Gif animasyonları oluşturabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınızı adeta baştan yaratabileceksiniz. 
Uygulamada bulunan imaj filtreleri, hareketli efektler ve gelişmiş bir çok fonksiyon özellikleri sayesinde hayal gücünüzün izin verdiği limit sınırında mükemmel fotoğraflar yaratabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak mevcut fotoğrafların içerisine başka fotoğraflar ekleyebilir ve onları hareketli animasyonlar haline kolay bir şekilde getirebilirsiniz. Ayrıca uygulama ile oluşturduğunuz animasyon ve fotoğrafları sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınız ile de paylaşabilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

Tüm resim düzenleme özelliklerini bir uygulamada bulabilirsiniz!

FotoRus ile çok hızlı bir şekilde resimlerinizi düzenleyebilir onları birer sanat eserine dönüştürebilirsiniz.

Resimleri üst üste birleştirerek çok farklı şeyler oluşturabiliyorsunuz. İster hazır kapakları kullanın isterseniz kendiniz oluşturun.

Ayrıca eğlenceli küçük resimler de ekleyebiliyorsunuz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;