Forplay

iPhone ve iPad için Sosyal Oyun Platformu

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Fatih Colakoglu
tamindir.com indir.com

Forplay birçok yönden rakiplerinden ayrılan bir sosyal medya uygulaması. Bildiğiniz gibi Tinder son günlerde çok popüler hale geldi ve binlerce kullanıcı bu uygulamayı kullanarak çevrelerinde bulunan diğer kullanıcıları bularak etkileşime girebiliyor. İşte Forplay de bu mantık üzerine kurulu fakat biraz daha farklı bir tema etrafında dönüyor.

Öncelikle Forplay oyun üzerine kurulmuş. Yani bu platformda insanlarla hem oyun oynayabilir hem de iletişim kurabilirsiniz. Bu özelliği göz önünde bulunduruduğumuzda Forplay dünyanın tek oyun oynarak yeni insanlarla tanışma platformu olarak nitelenebilir. Forplay'de profilinizi oluşturup diğer kullanıcılara hakkında temel bilgileri verebilirsiniz. Daha sonra onlarla oyun oynayabilir ve daha yakın bir ilişki içerisine girebilirsiniz. Uygulamada yaş, cinsiyet ve mesafe kriterlerine göre filtreleme yapabilirsiniz fakat ne yazık ki beğenilere göre filtreleme seçeneği mevcut değil.

Her gün artan üye sayısı ve her ay sunduğu yeni bir oyunla kısa sürede popüler olacağına inandığım Forplay'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamaya girdikten sonra size en uygun oyun arkadaşı yine uygulamanın kendisi tarafından sağlanacaktır. Yepyeni bir deneyime hazırsanız Forplay'i hemen deneyin.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Dünyanın ilk ve tek oyun oynarken yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz Forplay, tamamen ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Uygulama sayesinde en yakınınızda bulunan insanlarla tanışabilir, tanıştığınız insanlarla oyun oynayabilir, uygulama üzerinden sohbet edebilir, skor listelerine girerek kendinizi herkese gösterebilir ve tanışma şansınızı daha da arttırabilirsiniz.

Ortak ilgi alanlarına sahip yeni insanları da bulabileceğiniz uygulama sayesinde her gün hediye krediler alabilir ve binlerce yeni üye ile tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

En ideal oyun arkadaşları ile tanışabileceğiniz Forplay uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;