Fly Turkish

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Resmi Türk Hava Yolları Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe, İngilizce
Üretici: Pozitron
tamindir.com indir.com gezginler.net

Fly Turkish, Türk Hava Yolları ya da diğer adıyla Turkish Airlines misafirlerine yönelik hazırlanmış bir uygulama. Bu uygulama ile birçok işlem yapmak mümkün. 

Mobil bilet ve rezervasyon bölümünde bilet bakabilir, rezervasyon ya da doğrudan satın alma işlemi gerçekleştirilebilir.

Miles & Smiles kısmında ise Türk Hava Yolları'nın özel üyelik başvurusu yapılabilir. Üyeler ise bu kısma doğrudan erişebilirler.

Akıllı telefon ya da tablet üzerinden online check-in işlemi için de Fly Turkish uygulaması kullanılabilir. Koltuk seçimi ve seçilmiş koltuğu değiştirme imkanı bu menü üzerinden sağlanıyor.

THY uçuşlarının kalkış ve iniş bilgileri Fly Turkish uygulaması üzerinden sunuluyor. Misafirinizin ya da bir başka yolcunun uçağının ne zaman kalktığını ve ne zaman indidiğini bu sayede görüntülemek mümkün.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Fly Turkish uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak ihtiyacınız olan Türk Hava Yolları uçuşları ile ilgili tüm işlemleri ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
Dünya' nın en çok ülkesine uçuşu olan ve Avrupa' nın en iyi hava yolu şirketi seçilen Türk Hava Yolları tarafından geliştirilmiş olan Fly Turkish uygulaması sayesinde uçak bileti satın alabilir, rezervasyon yapabilir, Miles and Smiles üyelik işlemlerini gerçekleştirebilir, check-in işlemlerini ve daha birçok işlemi bulunduğunuz her yerden mobil cihazınızı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Ayrıca uçuş seferleri ile ilgili kalkış ve varış saatleri, uçuş bileti ücretleri, uçuş sefer saatleri gibi bilgilere de yine bu uygulama sayesinde ulaşabilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

Hoşgeldiniz, Fly Turkish uygulaması ile Türk Hava Yolları uçuşlarınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz işlemler parmağınızın ucunda. Fly Turkish size bilet satın alma, rezervasyon yapma, Miles&Smiles üyelik işlemleri, check-in işlemleri ve diğer işlemlere erişim olanağı ile her an her yerde bir adım önde olmanızı sağlıyor. Fly Turkish ile size sunduklarımız: · Mobil Bilet ve RezervasyonDünyanın heryerine bilet alabilir veya size uygun uçuşlar arasından rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. · Miles & Smiles :Özel yolcu programımız Miles&Smiles üyelik başvurusu yapabilir, üye iseniz M&S işlemlerinizi her an gerçekleştirebilirsiniz. · Mobil Check-inMobil Check-in size her an her yerden koltuğunuzu seçme ve değiştirme olanağı ile zaman kazandırıyor. · Kalkış-VarışUçuşlarımızın kalkış varış durumlarından haberdar olarak zamanınızı daha iyi planlayabilirsiniz. · TarifelerTürk Hava Yolları yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarını sorgulayarak size en uygun seyahat planını oluşturabilirsiniz. Türk Hava Yolları ile keyifli uçuşlar diliyoruz...

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;