Fitness Point

IPhone Ve IPad İçin Spor Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe, İngilizce
Üretici: Ilya Mosesyan
tamindir.com indir.com gezginler.net

Fitness Point, iPhone ve iPad cihazlarınıza indirip kullanabileceğiniz bir fitness takip uygulamasıdır. Egzersizlerinizin takibini tutmak artık mobil cihazlar ile çok daha kolay zira pek çok uygulama mevcut. Kapsamlı özellikleri ve düzgün kullanıcı arayüzü ile Fitness Point de bunlar arasında başarılı olanlardan birisi diyebilirim.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyor olmanıza rağmen bütün özelliklerden faydalanabilmek için pro versiyonunu satın almanız gerekiyor. Fakat Fitness Point bence sunduğu kapsamlı özellikleri ile satın alınabilir uygulamalar arasında diyebilirim.

Uygulama ile yaptığınız egzersizlerin takibini tutmakla birlikte kendinize özel egzersiz programları da hazırlayabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde resim, animasyon ve açıklamalarıyla birlikte yüzlerce egzersiz hareketi bulunuyor ve siz de bunlar arasından istediklerinizi seçerek kendinize bir program oluşturabiliyorsunuz. Ya da isterseniz kendi yaptığınız hareketleri kendi görselinizle birlikte uygulamaya kaydedebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamada egzersiz molaları için bir de süre ölçer bulunuyor.

Bununla birlikte uygulamaya düzenli olarak yaptığınız egzersiz setlerini, kendi hedeflerinizi, tekrarlarınızı kaydedebiliyorsunuz. Böylece ne yaptığınızın takibini daha kolay bir şekilde tutabiliyorsunuz.

Uygulamanın sunduğu özelliklerden bir diğeri ise kilo takibi ve günlük tutma özelliği diyebilirim. Bu da motivasyonunuzu yüksek tutmanızı sağlıyor. Uygulamanın Türkçe desteği olması da bir diğer artı özelliği.

Eğer siz de egzersiz takibi için bir uygulama arıyorsanız Fitness Point'i denemenizi öneriyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Fitness Point; iOS işletim sistemine sahip iPhone, iPod ve iPad cihazlarınızda kişisel antremanlarınızı yaratabileceğiniz veya planlanmış olan egzersizleri uygulayabileceğiniz kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir iOS için Spor Egzersiz Uygulamasıdır.

Fitness Point uygulamasının içeriğinde bulunan yüzlerce egzersiz ve animasyonlar ile kas şekillendirmeyi öğrenebilirsiniz. Günlük egzersiz kayıtlarınıza göre grafikleri sunan uygulama ile molalarınız arasındaki süreleri kolaylıkla ölçebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Antrenman & Egzersiz derlemesiSimdi App'te tamamlanmis antrenman planlariyla!

iPhone 5 icin uygun hale getirilmistir

Simdiye kadar önemli fonksiyonlari olmayan ve acikcasi kabaca planlanmis, hepside mantiksiz programlanan bir cok fitnes App'si kullandiniz! Ve iste tamFitness Point sizin icin dogru bir secim!

Fitness Point fitnes salonundaki kendi ilerlemelerinizi takip edebildiginiz,kafa karistiran menüsü ve görünümü olmayan bir App'dir! Yalnizca ihtiyacduydugunuz seyler vardir!

Ya sundugumuz hazirlanmis antrenman planindan birisini secin ya da kendiplaninizi kendiniz yapin!

Fonksiyonlar:

Egzersizler

Tarif ve animasyonlarla hazirlanmis 70 egzersiz (Tarifler Almanca veIngilizce verilmistir)200 tane daha egzersiz App satis bölümünde bulunuyorKas gruplariyla, tarifleriyle, primar ve ikincil kaslarla yeni egzersizlerolusturmak.Egzersizleri kas gruplarina göre gruplayarak göstertebilmekBütün egzersiz detaylarini (kurulmadan önceki egzersizler de dahil)her zamandüzenleyebilmekLoglari agirlik, tekrarlar, tarih ve notlariyla tek basina yapilmisegzersizlere ekleyebilmekEgzersizleri detayli görünümden antrenmana yükleyebilmek.

Antrenman planlari 

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;