Finansbank Cep Şubesi

iOS için Finansbank Bankacılık Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Finansbank A.S.
tamindir.com indir.com

Finansbank Cep Şubesi, Finansbank müşteri olan veya olmayan herkesin kullanabileceği bir mobil bankacılık uygulamasıdır. Finansbank müşterileri bankacılık işlemlerini daha rahat ve güvenli bir şekilde gerçekleştirirken, Finansbank müşterisi olmayan kullanıcılar da farklı işlemler yapabiliyor.

Bankacılık işlemlerine hızlı erişimi mümkün kılan sade ve şık arayüze sahip Finansbank uygulaması bankalarda sıra bekleme sorununa çözüm getiriyor. Bireysel veya KOBİ müşterileri için birçok bankacılık işlemini mobil cihazdan yapabilme fırsatı sunuyor. Vadeli ve Vadesiz hesap ayrıntılarını görüntüleme, kredi kartı ödemeleri, para transfer işlemi, kredi kart işlemleri, varlık ve borçları gözlemleme ve daha pek çok işlem mobil cihaz üzerinden güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde yapılabiliyor.

Sık kullanılan bankacılık işlemlerini kaydetme seçeneği sayesinde kullanıcıların işlemlerini hızlandıran uygulama Finansbank müşterisi olmayanlara da hizmet veriyor. FinansOnline’dan piyasa özetlerini alma, yatırım danışmanlarından sesli piyasa yorumlarını dinleme, en yakın ATM ve şubelere ulaşma işlemleri Finansbank müşteri olan veya olmayan kullanıcılar tarafından kullanılabiliyor.

Finansbank Cep Şubesi, Finansbank müşterilerinin kesinlikle yüklemesi gereken, bankacılık işlemlerini hızlandıran oldukça yararlı bir uygulama.

1.1.3 sürüm yenilikleri:

  • Cep Şubesi’ne TC Kimlik Numarası ile giriş seçeneği eklenmiştir.
İndirme Sayfası (tamindir.com)
Finansbank Cep Şubesi sayesinde iPhone, iPad, iPod Touch cihazlarınız ile bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Finansbank müşterisi olmayan kullanıcılara da birçok işlem yapabilme fırsatı yine bu uygulama ile sağlanmış.
Finansbank cep şubesi ile banka müşterisi olan veya olmayan kişiler FinansOnline piyasa özetlerini takip edebilir, yatırım danışmanları ile sesli olarak görüşüp piyasa özetleri hakkında bilgi alabilir ve bulunduğunuz yere en yakın Finansbank ATM ve şube bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Finansbank müşterileri ise hesap işlemlerini, nakit akışlarının kontrolünü ve para transferlerini, mevcut kredi kartlarının takiplerini, fatura ödemelerini, kredi başvuru ve sorgulama işlemlerini ve daha birçok bankacılık işlemini şubeye gitmeden gerçekleştirebilmektedirler.
Finansbank Cep Şubesi' ni cihazınızda kullanabilmeniz için Müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;