Facebook Messenger

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Facebook Mesajlaşma Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Hollandaca, Macarca, Çekçe, Lehçe, Fince, Çince, Danca, J
Üretici: Facebook
tamindir.com indir.com gezginler.net

Facebook Messenger, Facebook'taki arkadaşlarınızla hızlıca mesajlaşabileceğiniz bir uygulamadır. Herhangi bir ücret ödemeden ister 3G ister Wi-Fi bağlantınız üzerinden sevdiklerinizle her daim sohbet edebileceğiniz uygulama, Facebook tarafından geliştirilmiş resmi uygulamadır.

iOS 7'nin tüm sadeliğinin yansıtıldığı arayüze sahip Facebook Messenger uygulaması ile sevdiklerinizle doyasıya mesajlaşabilirsiniz. Sesli mesajlar gönderebilir, çoklu sohbetlere katılabilir, fotoğraf paylaşımında bulunabilirsiniz.

Facebook uygulamasına giriş yapmadan arkadaşlarınızla mesajlaşmanızı sağlayan uygulamayı telefon numaranızı girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Telefon ve tabletinizdeki kişiler otomatik olarak senkronize edilir, yanında messenger simgesi gördüğünüz tüm kişilerinizle uygulama içerisinden sohbet edebilirsiniz. En yeniler bölümünden sohbet geçmişinize göz atabilirsiniz.

3.1 sürümündeki değişiklikler:

  • Kişilerinizin profil resimlerine dokunarak zaman tünellerini görüntüleyebilir, ücretsiz arayabilirsiniz.
  • Japonca çevirilerin iyileştirilmesi dahil bazı hata düzeltmeleri.

4.0 sürümündeki değişiklikler:

  • Grup oluşturma
  • Mesaj ve fotoğrafları iletme
  • Performans iyileştirmeleri

7.0 güncellemesi ile gelen yenilikler:

  • Facebook Messenger artık iPad ile uyumlu hale geldi
  • Messenger ile çektiğiniz videolar artık telefonunuzun film rulosuna kaydedilmekte
İndirme Sayfası (tamindir.com)
Dünya genelinde popüler olan sosyal ağlardan Facebook' un iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı telefon kullanıcıları için geliştirmiş olduğu ve Facebook sayfanıza girmeden arkadaşlarınız ile sohbet edebileceğiniz Facebook Messenger uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 
Tasarımı ve arayüzü bakımından diğer sohbet programlarına benzeyen Facebook Messenger sayesinde arkadaşlarınızdan mesaj alabilir, mesaj gönderebilir, anlık sohbet edebilir, arkadaşlarınız tarafından yapılan değişiklikleri veya bildirimleri anında görebilir, uygulama ekranında bulunan haber bandı sayesinde en son güncellemelerden haber olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında uyarı sistemi özelliği sayesinde mesaj aldığınızda uygulama tarafından uyarılır, göndereceğiniz mesajlara resim ve konum bilginizi ekleyebilir, uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarınıza mesaj atabilir veya çoklu sohbet özelliği sayesinde grup sohbeti yapabilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

Arkadaşlarınıza ücretsiz SMS mesajları gönderin. Arkadaşlarınıza akıllı telefonlarından, klasik cep telefonlarından veya bilgisayarlarından anında ulaşmak için Facebook Messenger’ı yükleyin. Ücretsiz SMS mesajları göndermenin yanı sıra şunları da yapabilirsiniz:- Bir grupla sohbet edin- Sesli mesajlar, fotoğraflar, gülen yüzler ve diğer ifade simgeleri gönderin- Push bildirimleri alın- Mesajlarınızı kimlerin gördüğünü bilin- Konumunuzu ekleyin Messenger tüm bunları mevcut veri tarifenizi kullanarak yapar.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;