Ezan Vakti Klasik

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
indir.com gezginler.net

Ezan Vakti Klasik uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm iPhone ve iPad cihazlarınıza kolay bir şekilde yükleyerek ezan vakitlerinden anında haberdar olabilirsiniz.

Ezan Vakti Klasik uygulaması ezan vakitlerini kaçırmak istemeyen namazlarını kazaya bırakmadan her an ve her yerde hemen öğrenerek namazının vaktini takip edebilmek isteyen kullanıcılarımıza hitaben geliştirilmiş olan mükemmel bir uygulamadır. Bu kolay kullanım özelliğine sahip olan mükemmel uygulama sayesinde artık nerede olur iseniz olun ezanı duyabilmek için çaba sarf etmenize hiç gerek kalmayacak. Uygulama ezan saatinde size haber vererek ezanı duyabilmenizi sağlayacak.

Hatta ezan vakitlerinden 45 dakika önce size haber vererek önceden hazırlık yapabilmenize imkan sağlayacak. Uygulamadan bulunduğunuz şehri ve ilçeyi seçerek doğru ezan vaktine ulaşabileceksiniz. Uygulama size ezan saatlerini dilediğiniz melodi ile alabilmeniz imkanını da sağlamaktadır. İstediğiniz vakit için istediğiniz bir melodiyi seçebilir ya da ezan sesi olarak da bildirimizi alabilirsiniz. Ayrıca uygulama sayesinde bulunduğunuz yerde kıbleyi kolaylıkla bulabilecek, hicri gün ve ayları takip edebilecek, günlük ve haftalık olarak hava durumunu da öğrenebileceksiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

** Pro sürümü fazla kapsamlı bulanlar ve/veya işlemcisi zayıf modellerde yavaşlama şikayeti olanlar için özellikleri azaltılmış sürümdür.

*** PRO SÜRÜM (Ücretsiz): https://itunes.apple.com/tr/app/adhan-time/id437447439?mt=8

EZAN VAKİTLERİNDE UYARI. VAKİTLER GİRMEDEN ÖNCE 2. UYARI. DİYANET VAKİTLERİ AYLIK İNDİRME İLE BİR AY İNTERNET GEREKMEDEN ÇALIŞABİLME SINIRSIZ ŞEHİR EKLEYEBİLME. ŞEHİRLER ARASI KAYDIRMA İLE HIZLI GEÇİŞ. SABAH NAMAZINA UYANDIRMA ÖZELLİĞİ. (Yüksek Volümlü Sesler, 2.uyarı) OTOMATİK KAZA TAKİBİ KIBLE PUSULASI KIBLE HARİTASI YAKINDAKİ CAMİLERİ BULMA. HER VAKİT İÇİN AYRI SES VE ZAMAN SEÇEBİLME. HAVA DURUMU. GÜNLÜK,HAFTALIK HİCRİ GÜN VE AY. UYARI SEÇENEKLERİ İÇİN BİRDEN ÇOK SES SEÇENEĞİ. DEĞİŞTİRİLEBİLİR ANA EKRAN TASARIMLARI. DİYANETİN SİTESİNDE MEVCUT OLAN ÜLKELER,ŞEHİRLER VE İLÇELER. OLMAYAN YERLER İÇİN YAKINDAN SEÇİLMİŞ BİR YERDEN SAPMA DAKİKASI ARTI VEYA EKSİ DAKİKA OLARAK AYARLAYABİLME.(ARTI 3 DAKİKA VEYA EKSİ 2 DAKİKA GİBİ). İNGİLİZCE DİL DESTEĞİ ALMANCA DİL DESTEĞİ GERİ PLANDA OTOMATİK ÇALIŞMA

* Ülke isimleri yüklendikten sonra şehir isimleri gelmiyorsa sorun Diyanetin sitesinden kaynaklanmakta olup daha sonra tekrar denenmesi halinde düzelecektir.

** Apple'ın izin uyarı sesi sürelerinde 30 sn'den fazla izin vermemesinden dolayı kısa ezanlar konulmak zorunda kalınmıştır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;