ExcelContacts

iPhone ve iPad için Rehber Yönetim Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Sam Yu
tamindir.com indir.com

ExcelContacts ücretsiz olarak sunulan ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çeken bir yardımcı uygulamadır. Kapsamlı olmasına rağmen sunduğu kolay kullanım özellikleri ile herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek bir uygulama olan ExcelContacts ile rehberinizi Excel dosyasına aktarabilir veya halihazırda var olan Excel dosyasındaki rehber bilgilerini cihazınıza aktarabilirsiniz.

Uygulamada yer alan fonksiyonlar sade ve şık görünen bir arayüzde düzenli bir şekilde dağıtılmış. Herhangi bir özelliğe erişmek için karmaşık işlemler yapmaya gerek duymuyorsunuz.

Uygulamayı kullanarak yapabilecekleriniz;

  • Mobil cihazınızdaki rehber bilgilerini Excel üzerinden değiştirebilir, silebilir veya yenilerini oluşturabilirsiniz,
  • Rehber bilgilerini email, USB ile aktarabilir veya sadece lokal ağınızda görülebilecek bir web sayfası üzerinde paylaşabilirsiniz,
  • iTunes gibi herhangi bir yardımcı araca ihtiyaç duymadan rehberinizdeki numaraları yedekleyebilirsiniz,
  • Rehber bilgilerinizi çıktı alabilirsiniz,
  • Dışa aktardığınız rehber bilgilerini içeren dosyaları şifreleyebilirsiniz,
  • 30.000‘nin üzerinde rehber girdisi yönetme şansı,
  • Zil sesi atamaları haricinde her türlü bilgiyi aktarabilirsiniz.

Bunlara ek olarak daha pek çok faydalı özellik ExcelContacts’ta sunuluyor. Rehberinizi düzgün ve verimli bir şekilde yönetmek istiyorsanız bu uygulamaya mutlaka göz atmalısınız.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

ExcelContacts; iOs işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda bulunan rehber bilgilerinizi Excel dosyasına veya Excel dosyasında bulunan rehber bilgilerinizi iOS cihazlarınıza aktarabileceğiniz oldukça kapsamlı bir iPhone ve iPad için Rehber Yönetim Uygulamasıdır.

Oldukça şık arayüze sahip olan ExcelContacts uygulamasında dilediğiniz fonksiyona karmaşık işlem yapmadan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

ExcelContacts uygulaması içerisinde; mobil cihazınızda bulunan rehber bilgilerinizi değiştirme, silme veya yenilerini oluşturma, rehber bilgilerini e-mail, USB ile aktarma veya sadece lokal ağınızla görülebilecek bir web sayfası üzerinden paylaşabilme, iTunes gibi herhangi bir yardımcı araca ihtiyaç duymadan rehberinizdeki numaraları yedekleme, rehber bilgilerinizin çıktılarını alabilme, dışa aktardığınız rehber bilgilerini içeren dosyalarınızı şifreleme, 30.000'in üzerinde rehber bilgisini yönetme, zil sesi atamaları haricinde her türlü bilgiyi aktarma gibi bir çok kullanışlı özellik bulunuyor.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;