Drawing Brush Free

iPhone ve iPad için Resim Çizme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Drawing Brush Free kullanıcılara dokunmatik olarak resim çizme ve resim çizme sürecini hızlandırılmış animasyonlar olarak kaydetme imkanı veren bir mobil resim çizme uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğimiz Drawing Brush Free bize resim çizebilmemiz için birçok farklı kalem ve fırça seçeneği sunuyor. Uygulama içerisinde 100'e yakın gerçekçi fırça ve kalem seçeneği yer almakta. Bu araçları kullanarak yağlı boya, sulu boya veya farklı tarzlardaki çizim metodlarıyla uyumlu olacak şekilde renklendirmeler de yapabiliyoruz. Uygulama kullandığımız fırçanın kalınlığını ayarlayabilmemize izin veriyor.

Drawing Brush Free yaptığımız işlemleri geri alabilme veya yineleme özelliğine sahip. Bu sayede hatalarımızı tek dokunuşla düzeltebilmekteyiz. Ayrıca uygulamada 50 adet arkaplan şablonu da bulunmakta.

Drawing Brush Free'nin güzel bir yönü bize resimlerimizi uygulamaya aktarma ve üzerlerine çizim yapma imkanı tanıması. Uygulama ile hazırladığımız resimleri dışarı aktarabiliyorsunuz ve sosyal medyah esaplarınızda paylaşabiliyorsunuz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

iOS kullanıcılarına dokunmatik ekran üzerinden resim çizme ve bu resimleri hızlandırılmış animasyon olarak kaydetme imkanı sunan Drawing Brush Free, kolay kullanıma sahip bir resim çizme uygulamasıdır.

iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz uygulama sayesinde hayal gücünüzü kullanarak dilediğiniz gibi resim çizebilirsiniz. Pek çok farklı kalem ve fırça seçeneğini bulabileceğiniz uygulama içerisinde gerçekçi 100 farklı fırça ve kalem seçeneği yer alıyor.

Uygulama içerisindeki araçları kullanarak yağlı boya, sulu boya ve farklı tarzlardaki çizim metotları sayesinde çeşitli renklendirme işlemlerini de kolayca yapabilirsiniz.

Ayrıca uygulamayla yaptığınız işlemleri geri alma ve yineleme yapabileceğiniz gibi hataları da tek bir dokunuşla düzeltebilirsiniz. Uygulamayla hazırladığınız resimleri dışarı aktarabilir ya da sosyal ağlardaki hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;