Dr. Darkness

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
gezginler.net

Kara büyücü asasını yere vurdu ve o büyülü sözleri fısıldadı. Korkutucu bir sesle birlikte güneş toz bulutu ile kaplanmaya başladı. Karanlık tüm dünyayı ele geçirmeye başlamıştı.

Kara büyücü dünyayı karanlığa mahkum etti ve ışığı lanetledi. Karanlığı koruyabilmek için kendisine özel güçlere sahip yaratıklar üretmeye başladı ve kara kaleye çekildi. Dünyanın tekrar ışığa kavuşabilmesi ve güneşi görebilmesi için kara büyücünün askerlerinin yok edilerek, kara büyücünün ölmesi gerekiyordu.

Bunu yapabilecek güçte tek bir kişi vardı, Dr. Darkness isimli cesur savaşçı. Kılıcında bulunan ışık büyüsü sayesinde karanlığın canavarlarına, gölgelerde saklanan yaratıklarla savaşabilecek yeteneklere sahipti.

Dr. Darkness adı verilen süper kahraman, kılıcını ve özel büyülü güçleriyle kara büyücünün peşine düştü, fakat onu bekleyen yüzlerce farklı düşman ve zorluk seviyesiyle karşılaşacaktı.Dr. Darkness etkileyici grafiklere, örümcek zindanına ve birbirinden farklı görsel ve ses efektleri ile sizi kendisine hayran bırakacak. Her bölümde farklı kurgusu ve senaryosu ile hiç düşmeyen aksiyon temposu ile oynamaktan hiç sıkılmayacaksınız. Bölümler ve yaratıklar güçlendikçe sizde Dr. Darkness karakterinizin saldırma ve savunma güçlerini arttırabilir. Kara büyüyle savaşabilecek güçte özel saldırı efektleri alabilir, can ve büyü iksirleri ile gölgelerle savaşabileceksiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)