DHMİ Genel Müdürlüğü

iOS için DHMİ Genel Müdürlüğü Resmi Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

DHMİ Genel Müdürlüğü, iPhone ve iPad’inizden uçuş bilgilerini anlık olarak takip edebilmenize imkan tanıyan resmi bir uygulama.

Üç büyük şehrin havalimanı dahil 50’den fazla havalimanına ait uçuş bilgisini detaylı olarak sunan DHMİ Genel Müdürlüğü uygulamasının tüm içeriği ücretsiz olarak sunuluyor. Uçuş Bilgisi sekmesinden ulaşabileceğiniz sorgulama ekranına uçuş numarasını yazarak uçağın ne zaman hareket ettiğini, ne zaman ineceğini, rötar yaşanıp yaşanmadığını, uçuşun iptal edilip edilmediğini kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz. Bunun yanında havalimanına indiğinizde sürpriz hava koşulları ile karşılaşmamak adına havalimanın sıcaklık, rüzgar, yağış durumu detaylarına ulaşabiliyorsunuz.

DHMİ Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan haber ve video içeriklerine de ulaşabileceğiniz uygulama internet bağlantısı olmadan çalışmıyor. Uçuş bilgilerini ve hava raporunu alabilmeniz için aktif bir internet bağlantınızın olması şart. İnternete bağlı olmadığınızda durumda ise sadece haberleri okuyabiliyorsunuz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Türkiye'de bulunan tüm havalimanlarına ait uçuş bilgilerini detaylı olarak takip etmenizi sağlayan DHMİ Genel Müdürlüğü mobil uygulamasını ücretsiz olarak iPhone ya da iPad cihazınıza indirebilirsiniz.

Kolay kullanılabilir bir arayüze sahip olan DHMİ Genel Müdürlüğü, Uçuş Bilgisi sekmesinden sorgulama ekranına girerek yazacağınız uçuş numarası ile uçağın ne zaman hareket ettiğini, hangi saat iniş yapacağını, rötar ya da iptal durumu gibi bilgileri kolaylıkla öğrenmenizi sağlayan bir uçuş takip uygulamasıdır.

Bunlara ek olarak ineceğiniz ya da merak ettiğiniz havalimanındaki hava durumu bilgilerini de gösteren uygulama DHMİ Genel Müdürlüğü'nün güncel olarak hazırladığı haber ve video içeriklerini de görmenizi sağlıyor.

Aktif internet bağlantısı ile çalışabilen DHMİ Genel Müdürlüğü uygulamasının, özellikle sık sık uçakla seyahat eden iOS kullanıcılarının cihazlarında mutlaka bulunması gerekiyor.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;