Derya Abla Kahve Falı

iPhone ve iPad için Kahve Falı Baktırma Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: MEVLUT BAKICI
tamindir.com indir.com

Derya Abla Kahve Falı ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir iOS uygulamasıdır. Derya Abla’yı mobil cihazınıza getiren bu uygulama ile içtiğiniz kahvelerin fallarına baktırmak için konu komşuya gitmeye gerek kalmayacak. Bu arada Derya Abla kim en ufak bir fikrim bile yok muhtemelen hayalgücü yüksek olan ve bu sayede prim yapmış bir ev hanımıdır.

Uygulamayı yükledikten sonra gerçekleştirmeniz gereken gereken bazı adımlar var. Bunlardan bazıları medeni halinizi ve cinsiyetinizi seçmek. Bunları seçtikten sonra kahve fincanızın fotoğrafını çekip uygulamaya yüklemeniz gerekiyor.

Özellikle yüreğinizin kabardığı veya üç vakte kadar kısmetinizin açılacağını düşündüğünüz kısımları fotoğraf çekip yüklerseniz daha doğru sonuçlar alabilirsiniz. Yoksa fincanın telvesiz kısımlarını çekmek Deya Abla’ya zor anlar yaşatabilir. O da en nihayetinde size yardım etmek için var işini zorlaştırmayın. Uygulama sade ve kolay anlaşılır bir arayüze sahip. Ne yapmanız gerektiğini hemen anlıyorsunuz. Eğer kahve yaptıysanız ve yanınızda size eşlik edecek, sonrasında ise fal bakacak bir arkadaşınız yoksa Derya Abla Kahve Falı’nı denemenizi tavsiye ediyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Derya Abla Kahve Falı uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek kahve toplantılarınıza eğlence katabilir ve geleceğe dair yaşayacak olduğunuz olaylardan haberdar olabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile birlikte keyifli bir sohbet eşliğinde bir kahve toplantısı gerçekleştirdiniz. Sohbetler edildi, kahveler içildi, fincanlar kapatıldı ve sıra  fal bakmaya geldi. Ancak kimse fal bakmayı bilmiyor. Bu sebeple kahve keyfiniz yarım kalmak zorunda mı? Artık değil. Çünkü Derya Abla var. Kahve falınız hazır olunca resmini çekerek gönderebilir ve fal yorumunuzu okuyarak gelecekten haberdar olabilirsiniz. Üstelik sadece bu kadar da değil.

Uygulama ile tarot falınıza baktırabilir, yıldıznamenizi okuyabilir, iskambil falınıza baktırabilir, burç yorumlarınızı okuyabilir ve gördüğünüz rüyaların da tabirlerini öğrenebilirsiniz. Çok severek kullanacağınız Derya Abla Kahve Falı uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;