Deezer

iPhone ve iPad için Müzik Keşfetme ve Dinleme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, Türkçe
Üretici: Deezer Mobile
tamindir.com indir.com gezginler.net

Dünya üzerinde oldukça popüler bir müzik servisi olan Deezer artık Türkiye'de ve iOS uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde bizlerle buluşuyor.

iOS cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz Deezer uygulaması sayesinde 25 milyondan fazla şarkıya erişim sağlayabiliyor, yeni şarkılar keşfedebiliyor ve istersek beğendiğimiz şarkıları sosyal ağlar aracılığıyla veya doğrudan paylaşabiliyoruz.

Oldukça popüler bir müzik servisi olan Deezer, dünya üzerinde yaklaşık 182 ülke üzerinde faaliyet vermektedir.

Kullanıcılar tarafından en çok beğenilen şarkılara göz atabileceğiniz, kendi çalma listelerinizi oluşturabileceğiniz, Deezer editörleri tarafından seçilen şarkıları dinleyebileceğiniz ve farklı kategoriler altında müzik yayını yapan radyo kanallarını keşfedebileceğiniz uygulamayı çok seveceğinize eminim.

Özellikle müzik dinlemeyi seven ve müziksiz yaşayamayan kullanıcılar için adeta bir ilaç niteliğinde olan Deezer'ı tüm kullanıcılarımızın denemesini öneririm.

Deezer Özellikleri:

  • 25 milyondan fazla şarkıya erişim
  • Çevrimdışı mod özelliğiyle internet bağlantısı olmasa da müzik dinleyebilme
  • Reklamsız, kesintisiz, sadece müzik
  • Editör önerileri
  • Tüm cihazlar üzerinden kolay erişim
  • Kategori ve sanatçı bazlı radyo kanalları
  • Ekran araçları sayesinde, ana sayfa üzerinden uygulama yönetimi
İndirme Sayfası (tamindir.com)
iPhone ve iPod Touch akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz Deezer uygulaması sayesinde yaklaşık olarak 18 milyonluk bir müzik arşivine ulaşabilir ve dilediğiniz türden müzikleri dinleyebilirsiniz.
Fransız merkezli online müzik servisi olan Deezer' in resmi uygulamasını kullanarak 18 milyon şarkıya ulaşan müzik arşivi içerisinden dilediğiniz herhangi bir sanatçıya ait albümü veya şarkıları 30 saniyelik bölümler halinde dinleyebilirsiniz. Arşivde bulunan şarkıların tamamını dinlemek için ise Deezer tarafından kullanıcılara sunulan üyelik paketlerinden dilediğinizi seçerek sınırsız bir şekilde müzik dinlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Ücretsiz olarak 6 ay boyunca müzik dinlemenize olanak sağlayan uygulama ile Premium üyelik satın alarak size sunulan bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Uygulama ile müzik dinlemenin yanı sıra yeni albümleri ve yeni sanatçıları da keşfedebilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)
Müziği yepyeni bir boyuta taşı! Deezer uygulaması ile sevdiğin tüm şarkıları her an, her yerde dinleyebilir, yeni müzikler keşfedip arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Deezer uygulaması ile;· Tematik olarak hazırlanmış onlarca radyo kanalının keyfini çıkarabilir, favori sanatçılarına ait milyonlarca radyo kanalını sınırsız olarak dinleyebilirsin,· Şarkı arayabilir, sevdiğin şarkıları çalma listelerine ekleyebilirsin,· Bilgisayarından yüklediğin MP3'lerini dinleyebilirsin.

Deezer'da hemen bir hesap oluştur ve Deezer Premium+ üyelik paketini ücretsiz dene. Deneme süresi sona erdiğinde kataloğumuzdaki 20 milyon şarkının yalnızca ilk 30 saniyesini dinleyebileceksin. Mobil cihazında/tabletinde sınırsız müzik dinlemek için hemen deezer.com adresinden veya Android uygulaması üzerinden Premium+ paketi satın al.

Deezer Premium+ ile bir üst seviyeye atla:· Sınırsızca dinlemen için 20 milyon şarkı: kendi müzik arşivini yaratma ve istediğin her şarkıyı her an, her yerde dinleme olanağı.· Offline mod: Mobil cihazında/tabletinde internet/3G bağlantısına ihtiyaç duymadan, sevdiğin müzikler her yerde seninle. · Yeni keşifler: yeni çıkan şarkılarla, Deezer'ın seçtikleriyle, radyo kanallarıyla ve arkadaşlarının önerdikleriyle her zaman yeni keşiflere yelken aç.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;