Daily Butt Workout

iPhone ve iPad için Egzersiz Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Daily Butt Workout uygulaması özellikle spor yapmayı bir yaşam biçimi haline getirmeye çalışan fakat vakit yetersizliğinden dolayı buna bir türlü fırsat bulamayan kullanıcılara hitap ediyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu uygulama sayesinde ev ortamında egzersiz yapabilir ve daha sıkı kaslara sahip olabilirsiniz.

Uygulamada 5 ve 10 dakika peryotlar halinde sunulan uygulamalar mevcut. O anki durmunuza göre istediğiniz egzersiz çeşitlerini seçebilir ve uygulayabilirsiniz. Hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden Daily Butt Workout tamamen kendi alanında uzman kişilerce tasarlanmış ve üretilmiştir.

Daily Butt Workout’ın en önemli özelliklerinden bir tanesi de tüm egzersizleri resimli olarak sunması. Bu sayede kullanıcılar herhangi bir hata yapmadan egzersizleri doğru bir şekilde yapabilirler. Elbette ki bu tarz uygulamalarıı kulanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ediyorum. Sağlık durumunuz elvermiyorsa lütfen bu tarz uygulamaları denemeyin.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Daily Butt Workout; sıkı bir vücuda sahip olmak isteyen iOS kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş oldukça faydalı bir egzersiz uygulamasıdır.

Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza yükleyerek spor salonlarına gitmeden kendi ev ortamınızda 5 ve 10 dakikalık periyotlar halinde sunulan egzersizlerle daha sıkı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz periyottaki egzersiz çeşidini seçerek kullanabileceğiniz uygulamada bulunan egzersizler alanında uzman olan kişiler tarafından hazırlanmıştır.

Uygulamada bulunan tüm egzersizler resimli olarak sunulmuştur. Bu sayede egzersizlerin nasıl yapıldığını görebilir ve hata yapmadan uygulayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)