CSR Classics

iPhone ve iPad için Drag Yarış Oyunu

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: NaturalMotion
indir.com gezginler.net

En güçlü motorlara sahip klasik arabalarla heyecan dolu drag yarışları yapabileceğiniz CSR Classics, iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunudur.

Chevrolet, Lancia, Ford, BMW, Mercedes 300 SL, Nissan, Pontiac ve Shelby gibi klasik arabalardan dilediğinizi seçerek oynayabileceğiniz yapımda, arabanızın kalkış ve hızlanma performansından faydalanarak rakibiniz karşısında birinci olmak için mücadele edeceksiniz.

Seçtiğiniz arabayla en kısa sürede size gösterilen varış noktasına ulaşmak için çaba göstereceğiniz oyunda, rakibinizden önce kalkış yapmalı ve vitesi de en doğru zamanda değiştirmelisiniz.

Yarışları kazandıkça para kazanabileceğiniz ve kazandığınız paralarla arabanızı modifiye ederek daha güçlü hale getirebileceğiniz oyunda ayrıca çok oyunculu mod sayesinde diğer oyuncularla da yarışabilirsiniz.

Drag yarışlarından hoşlanan iPhone ve iPad kullanıcıları için önereceğimiz CSR Classics oyununu mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

CSR serisinin en yeni oyunu CSR Classics, grafikler ve oynanabilirlik açısından çıtayı yükseltiyor. Ücretsiz olan bu oyunun içeriğinde bir takım satın alınabilecek öğeler bulunmaktadır. Audi, BMW, Chevrolet, Ford, Lancia, Mercedes, MINI, Nissan, Plymouth, Pontiac ve Shelby'nin klasik modelleri de dahil, ünlü klasik oto markalarından bugüne kadar üretilmiş en iyi otomobilini seç ve yarış.

Özellikler;• BMW, Chevrolet, Ford, Mercedes, gibi önemli araç markalarını seçebilme• Araç modifikasyonları• İnanılmaz grafikler• Üstün parça efektleri• Olağan üstü detay çalışması

Not: BU OYUN, 3. VE 4. NESİL iPOD TOUCH, iPAD 1 VE iPHONE 3G İLE UYUMLU DEĞİLDİRNot: CSR Classics; iPhone 5 ve üstü, 5. nesil iPod touch ve üstü ile iPad 3 ve üstü için optimize edilmiştir.Not: iOS 4.3 veya üzeri gereklidir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;