Cross DJ Free

iPhone ve iPad için DJ'lik Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Mixvibes
tamindir.com indir.com

Cross DJ Free kendi müziğini yapmak isteyen kullanıcılara hitap eden ücretsiz bir uygulama. Hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz Cross DJ Free sayesinde kendi özgün çalışmalarınıza imza atabilirsiniz.

Son derece kolay kullanılan içgüdüsel arayüzü sayesinde Cross DJ Free daha önce bu tarz bir uygulamayı tecrübe etmemiş kullanıcılar tarafından bile rahatlıkla kullanılabiliyor. Bir DJ’in ihtyiacı olabilecek her şeyi içerisinde barındıran Cross DJ Free ile cihazınızda lokal olarak sakladığınız parçaları direkt olarak uygulamaya aktarabilir ve kendi mixlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Uygulamada sunulan özellikler;

  • Ses efektleri
  • Profesyonele yakın ses düzenleme araçları
  • Senkronize çalma
  • Otomatik çalma
  • Canlı kayıt
  • Loop modu
  • 2 adet pad

Kendi kompozisyonlarınızı oluşturmak için yüksek ücretli uygulamalar kullanmak istemiyorsanız Cross DJ Free sayesinde kendi dosyalarınızı zahmetsizce oluşturabilirsiniz. Keyifli bir deneyim vaat eden Cross DJ Free sayesinde siz de bir DJ olabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Cross DJ Free; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz, kendi müziğinizi yapmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir DJ uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza yükleyerek kullanabileceğiniz uygulama sayesinde kendi özgün çalışmalarınızı yapabilirsiniz. İç güdüsel arayüze sahip uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Müziklerinizi yaratırken ihtiyacınız olabilecek tüm fonksiyonlara kolayca ulaşabilir ve özgün müziklerinizi yaratabilirsiniz.

Cihazlarınız ile yapmış olduğunuz ve lokal olarak sakladığınız çalışmalarınızı kolayca uygulamaya aktarabilir ve mixlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Uygulama içerisinde; ses efektleri, profesyonel ses düzenleme araçları, otomatik çalma, senkronize çalma, canlı kayıt, Loop modu, 2 adet pad gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunuyor.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;