CoPilot™ GPS

iPhone Ve iPad İçin GPS Yol Ve Rota Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Marketlerde bir çok GPS uygulaması var ve açıkçası birçoğu işinizi görüyor. Fakat CoPilot GPS diğer basit özelliklere sahip GPS uygulamaları gibi değil. Gerçekten gelişmiş ve kapsamlı özelliklere ve işlevlere sahip bir rota takip uygulaması arıyorsanız, doğru yere geldiniz.

Uygulamayı indirdiğinizde tamamlamanız gereken bir kaç adım var. Öncelikle kendinize bir hesap açmanız gerekiyor. Ardından bazı yasal uyarıları okuyup işaretlemeniz bekleniyor. Daha sonra standart özellikleri seçmek ya da uygulamayı kendinize göre kişiselleştirmek size kalmış. İstediğiniz haritayı da indirdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Haritaları indirebildiğiniz için internet bağlantısına ihtiyaç duymadan uygulamayı kullanabiliyorsunuz. Ayrıca ekstra harita indirmek isterseniz de uygulama içi satın almadan az bir ücret karşılığı indirebilirsiniz. Daha sonra gitmek istediğiniz noktayı ya da noktaları seçiyorsunuz ve uygulama sizin için bir kaç rota hesaplıyor. İstediğiniz rotayı seçiyor ve yolculuğunuza başlıyorsunuz.

Özellikleri:

 • Yüksek kalite 2D haritalar.
 • İnternet bağlantısı olmadan kullanabilme.
 • Birden çok durakla yolculuk planı yapabilme.
 • Sürükle bırak rota düzenleme imkanı.
 • Yürüme seçeneği.
 • Sosyal platformlarda paylaşma seçeneği.

iOS cihazlarınızda kullanmak üzere alternatif, kapsamlı ve ileri seviye bir rota takip ve yol tarif uygulaması arıyorsanız, CoPilot GPS uygulamasını indirip denemenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
CoPilot GPS; iPhone ve iPad cihazlarınız için tasarlanmış kullanımı kolay bir navigasyon uygulamasıdır.
CoPilot GPS uygulaması ile yol tarifi, detaylı harita hizmeti ve gideceğiniz adres için yönlendirme gibi hizmetlerden internet bağlantısına ihtiyaç duymadan kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Ayrıca CoPilot GPS uygulaması ile bulunduğunuz bölgedeki mekanlara ait bilgilere ulaşabilir, yol tarifi özelliğini kullanarak bilmediğiniz bölgelerde bile rahatlıkla kaybolmadan gezebilirsiniz.
CoPilot GPS iPhone ve iPad cihazlarınızla tam uyumlu bir navigasyon uygulamasıdır.
İndirme Sayfası (indir.com)

CoPilot GPS, ödüllü CoPilot Live navigasyonu geliştiren ekip tarafından oluşturulmuş, yeni ve güçlü bir çevrimdışı yol planlama ve yerel keşif uygulamasıdır.

iPad & iPhone 5'te kullanıma hazır

Keşfedin Yolu İzleyinMobil bağlantınıza güvenme gereği duymadan gitmeniz gereken her yere kolaylıkla ulaşmanın yolunu bulun. Tüm bir ülke veya bölgenin ayrıntılı sokak haritaları iPhone veya iPad'inizde depolanır, böylece telefonunuz hiç çekmese bile hala yolları hesaplayabilir ve sürüş veya yürüyüş yolu tarifleri alabilirsiniz. Milyonlarca kullanışlı İlginç Yer, uygulamaya yüklü olarak geldiğinden yakındaki restoran, mağaza, benzin istasyonları ve daha fazlasına kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Google™ ve Wikipedia kullanarak yerel işletmeleri ve turistik yerleri de arayabilirsiniz.

VERİLERİNİZİ KAYDEDİN CoPilot GPS ile harita indirerek mobil veri planınızda fazladan harcama yapmanıza gerek olmadığından gelecek korkunç veri kullanma faturaları hakkında endişe duymadan yurtdışında yol tariflerini görüntüleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER:

 • Çevrimdışı kullanım için iPhone'unuzda depolanan yüksek kaliteli 2D sokak haritaları
 • ÖZEL ALK MapSure™ hizmeti, ücretsiz aylık uygulama içi harita geliştirmeleri ve üç aylık harita güncellemeleri sağlar.
 • Milyonlarca İlginç Yer (POI'lar) uygulamaya kayıtlı olarak gelir
 • Birden çok duraklı yolculuk optimizasyonu ile güçlü rota planlama
 • Alternatif Rotalar: CoPilot GPS hedefinize, 3 farklı yola kadar rota alternatifleri sunar
 • Rotayı ayarlamak için sürükleyip bırakın
 • Sürüş yönergeleri: hedefinize giden rotadaki dönüşlerin arasında manuel olarak gezinin
 • Yürüme modu: bilmediğiniz şehirleri, güvenle yürüyerek keşfedin
 • Sosyal paylaşma: arkadaşlarınıza nerede olduğunuzu Twitter ve Facebook durum güncellemeleriyle bildirin 
 • Yararlı yerel içerik: yakındaki ilginç yerleri ve turistik alanları Wikipedia, Yelp ve Google Arama ile keşfedin 
UYGULAMA İÇİN SESLİ NAVİGASYON GÜNCELLEMESİ Yüksek kaliteli bir navigasyon deneyimi için, sesli, her dönemeçte yol gösteren tam CoPilot Live navigasyona yükseltin ve şunların tadını çıkarın: 3D harita görüntüleme, hız sınırı uyarıları ve karmaşık kavşaklarda gerçekçi şerit göstergesi özelliğiyle ClearTurn™ ekranı.

MEVCUT HARİTALAR Aşağıdaki ülke/bölgelerden birini indirin: Türkiye, Brezilya, Avustralya + Yeni Zelanda, ABD + Kanada, Güney Afrika, Birleşik Krallık + İrlanda, Balkanlar, Benelüks, Orta Doğu Avrupa, DACH, Fransa, Yunanistan, İberya, İtalya, İskandinav Ülkeleri, Polonya, Romanya, Rusya veya Ukrayna.

Orta Doğu: Bahreyn, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Umman, Katar, Suudi Arabistan, BAE

WIFI IPAD'LERLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOT: CoPilot GPS iPhone ve 3G/4G iPad'lerde çalışır. WiFi iPad'lere de yüklenebilir fakat yalnızca seyahat planlama özellikleri için kullanılabilir (WiFi iPad'lerde GPS konum alıcısı bulunmaz)

NOTLAR: GPS'in arkaplanda sürekli olarak çalışması pil ömrünü aşırı derecede kısaltabilir

Sosyal paylaşım, Yelp, Google ve Wikipedia mobil bağlantı gerektirir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;