Connected2.me

iOS için Anonim Mesajlaşma Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: C2M
tamindir.com indir.com

Connected2.me, insanların birbiriyle anonim olarak sohbet edebilmeleri için oluşturulmuş bir platformdur. Ozan Yerli tarafından kurulan ve oldukça popüler olan connected2.me’in iOS platformu için hazırlanmış özel sürümünde nerede olursanız olun arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Connected2.me, profilinizi ziyaret eden kişilerle sohbet etmenize imkan tanır. Profil adresinizi arkadaşlarınızla paylaşır ve sadece kullanıcı adlarını bildiğiniz kişilerle sohbet edersiniz. Profil resmi yükleyerek insanların daha çok ilgisini çekebilirsiniz. Arkadaşlarınızı takip edebilir ve online olduklarında anında bildirim alabilirsiniz. Shuffle özelliğini kullanarak yeni insanlar tanıyabilir ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Popüler sosyal ağ uygulaması Connected2.me oldukça sade tasarlanmış arayüz ile gelmektedir. Following sekmesinden takip ettiğiniz kişilere ulaşabilir, Conversations sekmesinden geçmiş sohbetlerinizi görüntüleyebilir, yeni insanlarla tanışmak için Shuffle’ı kullanabilirsiniz. Ayarlar bölümünden profilinizi düzenleyebilir ve şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Connected2.me uygulamasını kullanabilmeniz için ücretsiz üyeliğinizi oluşturmanız gerekmektedir. Register butonuna dokunarak hesabınızı oluşturabileceğiniz gibi, Facebok ile entegre ederek daha kolay ve hızlı bir şekilde hesabınızı tanımlayabilir ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Anonim sohbet alanında Türkiye'nin en iyi siteleri arasında yer alan Connected2.me'nin resmi iOS uygulaması sayesinde kimliğinizi belli etmeden diğer kullanıcılar ile sohbet edebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulama aracılığıyla Connected2.me sitesi üzerinden kendi profilinizi oluşturarak alacağınız adresi sosyal ağlarda yayıyor ve hemen arkasından bu adres üzerinden size ulaşan diğer kullanıcılar ile sohbet etmeye anında başlayabiliyorsunuz.

Hiç kimseye kim olduğunuzu belli etmeden sohbet edebileceğiniz Anonim mesajlaşma uygulaması Connected2.me'yi mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;