Cep PTT

iOS için PTT Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: PTT
tamindir.com gezginler.net

Cep PTT uygulaması ile bankacılık ve kargo işlemlerinizi iPhone ve iPad’inizden gerçekleştirebilirsiniz.

PTT tarafından ücretsiz olarak sunulan Cep PTT uygulamasını kullanarak kargo ve kurye gönderilerinizi takip edebilir, gönderi ücretlerini hesaplayabilir, gönderinizin ne zaman ulaşacağını öğrenebilir, teslim durumunu kontrol edebilirsiniz.

Kargo işlemlerinin yanı sıra posta çeki hesabınızda kalan miktarı öğrenebilir, hesap hareketlerini takip edebilir, hesabınızdan havale yapabilirsiniz. Anlaşmalı kurumlara ait faturalarınızı ödemesini gerçekleştirebilir, kredi kartı borcunu ödeyebilirsiniz. Ayrıca yakınınızdaki PTT Şube’lerinin yerini ve istediğiniz adresin posta kodu bilgisini öğremeniz de mümkün.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

CEP PTT

PTT’nin yeni cep uygulaması ile cep telefonunuzdan;

KARGO:Kargo/kurye gönderi siparişi verebilirsiniz.Kargo/kurye gönderilerinizi takip edebilir, gönderi ücretlerini ve ulaşım sürelerini öğrenebilirsiniz.Kargo/kurye gönderilerinizin teslim durumunu öğrenebilirsiniz.

BANKACILIK:Posta çeki hesap bakiyenizi sorgulayabilir, hesap hareketlerini izleyebilirsiniz.Hesabınıza ait talimatlarınızı görüntüleyebilirsiniz.Posta çeki hesabınızdan havale yapabilirsiniz.GSM faturalarınızı ödeyebilirsiniz.Anlaşmalı kurumlarımıza ait faturalarınızı ödeyebilirsiniz.Kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz.

AyrıcaSize en yakın PTT işyerinin ve tüm PTT işyerlerinin adres konum bilgisine ulaşabilir,İstediğiniz adresin Posta kodu bilgisini öğrenebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;