Bubble Safari

iOS için Bulmaca Oyunu

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Zynga
indir.com gezginler.net

Bubble Safari? oyununu iOS işletim sistemine sahip olan tüm iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek çok eğlenerek oynayacağınız ve boş zamanlarınızın en favori oyunu olacak olan mükemmel bir oyuna sahip olabilirsiniz.

Son derece kolay kullanıma sahip olarak tasarlanmış olan bu eğlenceli oyunun mükemmel efekt, inanılmaz animasyonları ve kaliteli grafikleri sayesinde tutkunu olacaksınız. Size eğlenceli anlar yaşatırken aynı zamanda da el becerilerinizi ve mantıklı düşünme yeteneklerinizi de geliştirerek kişisel gelişim sağlamanıza yardımcı olacak olan bu eğlenceli oyuna mutlaka sahip olmalısınız.

Birbirinden zorlu seviyelerinde nefes kesen maceralar yaşayacağınız bu heyecanlı oyunda ormanın en cesur maymununun topraklarını kötü niyetli canavarlardan kurtarma macerasına ortak olacak ve bu oyunu oynayarak ona yardımcı olacaksınız. Ekranınıza gelen renkli kabarcıklardan aynı renge sahip olan ve birden fazlasının bir arada bulunduğu yeri kabarcık atma makinenizi hedefleyecek ve isabetli atış yaparak patlatmaya çalışacaksınız. Bu şekilde puan kazanacak ve cesur maymuna yardımcı olmuş olacaksınız. Bu eğlence iOS tabanlı olan cihazlarınıza özel tamamen ücretsizdir.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu oyunda amacınız izinsiz avcıları etkisiz hale getirmek ve aynı renkte meyveleri birleştirmek.

Özellikler:

  • ''On fire''modu
  • 89 farklı puzzle
  • Facebook arkadaşlarınızla oynama imkanı  

Not: iPhone 3GS, 4, 4S, 5, iPod Touch 4th Gen ve iPad ile uyumludur.iOS 5.1 ve üzeri sürümlerde çalışır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;