Brave Web Browser

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
gezginler.net
Brave Web Browser, Android için yerleşik bir AdBlock'a sahip, takip ve güvenlik koruması ve iyileştirilmiş veri ve pil deneyimi sunan, hızlı, ücretsiz, güvenli bir web tarayıcısıdır.

ADBLOCKBrave, reklamsız ve kesintisiz bir internet deneyimi sağlamak için yerleşik bir reklam engelleyicisiyle tasarlanmıştır.

HIZLI & GÜVENLİKullanmak veya yapılandırmak için harici eklentilere veya ayarlara ihtiyacınız yok! Brave, Android için mevcut olan en hızlı ve en güvenli internet deneyimini sağlar. Hız ve güvenlik için tasarlanan Brave ile açılır pencereler, zararlı yazılımlar ve diğer baş belaları olmadan ışık hızında gezintinin keyfini çıkarabilirsiniz.

PİL & VERİ OPTİMİZASYONUBrave, sayfa yükleme süresini kısaltır, performansı artırır ve zararlı yazılımlarla dolu reklamlardan sizi korur. Brave Android'de 2 ila 4 kat arası hız artışı gösterir, bu nedenle hem pil hem de veri planı tüketiminde doğrudan azalma göreceksiniz.

GİZLİLİK KORUMABrave aynı zamanda HTTPS Everywhere (şifreli veri trafiği), komut dosyası engelleme, 3. parti çerez engelleme ve gizli sekmeler gibi önde gelen gizlilik ve güvenlik özellikleri ile kullanıcılarını korur.

Android için Brave aşağıdaki özelliklere sahiptir:* Dahili AdBlock* Açılır pencere engelleme* Pil optimizasyonu* Veri optimizasyonu* Takip Koruması* HTTPS Everywhere (güvenlik için)* Komut Dosyası Engelleme* 3. parti çerez engelleme* Yer imleri* Geçmiş* Gizli sekmeler* Son sekmeler

Nasıl kullanmaya başlarım? Kolay! Yalnızca aslan kafasına tıklayın ve Brave Shields'ı keşfedin. Buradan her bir site için ayarları girerek hangi siteleri engelleyeceğinizi seçebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)