Blippar

IPhone Ve IPad Için Eğlence Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe, İngilizce
Üretici: Blippar
tamindir.com indir.com

Blippar, görüp merak ettiğiniz bir çok obje, ürün ve resim hakkında bilgi almanızı sağlayan yararlı ve eğlenceli bir iOS uygulaması.

İstediğiniz her şeyi taratarak gerçek zamanlı bilgi almanızı sağlayan Blippar uygulamasının olayı bliplemek. Örneğin bir manken resmi gördünüz ama kim olduğunu bilmiyorsunuz. Hemen resmi uygulamaya ile blipleyerek hem resim hem de manken hakkında çok daha fazla bilgiye erişebiliyorsunuz.

2011 yılında uygulama marketlere giriş yapan Blippar, değeri geç anlaşılan uygulamalardan bir tanesi. İlk düşündüğünüzde biraz anlamsız gibi görünse de kullandıkça alışarak güzel bir topluluğun içerisine giriyorsunuz.

Kitaplar, filmler, sokaklar, resimler ya da merak ettiğiniz herhangi bir ürün ya da objeyi kullanarak hemen blipleyin ve merağınızı giderin.

Uygulamanın özellikleri:

  • Baktığınız şeyleri keşfetme
  • Linkler sayesinde kolayca ürün ve bilet satın almanızı
  • Videolar ve fragmanlar izleme
  • Fotoğraf çekerek neye baktığınızı keşfetme
  • Magazin dergileri ve kitaplara erişim
  • 3 boyutlu animasyonlar ile gerçekçi sonuçlar

Herhangi bir kullanım sınırı olmayan uygulama ile yeni yeni keşfedebileeğiniz pek çok şey yapabiliyorsunuz. Direkt olarak tek bir amaca hitap etmeyen uygulama hem bir çok yeni şey keşfetmenizi ve bilgi almanızı sağlarken aynı zamanda baktığınız ürünleri satın alma opisyonları sunuyor. Son zamanlarda ülkemizde de yavaş yavaş yayılmaya başlayan uygulama gelecekte çok daha iyi hizmet verebilecek.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Blippar logosunu her gördüğünüz markanın ürünleri için kullanabileceğiniz Blippar uygulaması, kullanıcılara çeşitli kampanya fırsatlarını duyurmak ve eğlendirmek amacıyla geliştirilmiş bir mobil uygulamadır.

Ücretsiz olarak iPhone ya da iPad cihazlarınıza indirebileceğiniz uygulama sayesinde Blippar logosu gördüğünüz her ürün için farklı kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanabileceğiniz gibi aynı zamanda uygulama içerisinde bulunan bazı içerikler sayesinde de eğlenebilirsiniz.

Sizi eğlendirecek oyunların yanı sıra özel olarak seçilmiş çeşitli video ve fragmanları izlemenize imkan tanıyan uygulamada 3 boyutlu gerçekçi içerikleri görebilir, çeşitli markalar ile Blippar'ın ortaklaşa düzenlediği yarışmalara katılabilir, sanal ortamda fotoğraf çekebilir ve aynı zamanda neler yaptığınızı sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;