BiP Messenger

IOS Için Turkcell Anlık Mesajlaşma Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe, İngilizce
tamindir.com gezginler.net

Turkcell’in yeni BiP Messenger uygulaması ile sevdiklerinizle doyasıya mesajlaşabilirsiniz. Popüler anlık mesajlaşma servisi WhatsApp’a benzer yapısıyla dikkat çeken uygulama, tamamen ücretsizdir.

Telefon numaranızı girmenizin ardından telefonunuza gönderilen BiP şifrenizi girerek sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Rehberinizdeki kişilerle anlık mesajlaşabilir, pide, simit, çay gibi ülkemize özgü simgelerle mesajlarınızı süsleyebilirsiniz. WhatsApp uygulamasındaki gibi mesajlarınızın okunup okunmadığını görebilir, kişilerinizin son çevrimiçi zamanını görebilirsiniz. Sınırsız sayıda mesaj gönderme, birden fazla kişiye aynı anda mesaj gönderme özelliklerini de sahip olan BiP Messenger uygulamasının başlıca özelllikleri:

• Rehberinizdeki kişilerle mesajlaşın.• Mesajlarınızın okunup okunmadığını görün.• Türkiye’ye özel simgelerle mesajlarınızı süsleyin.• Sınırsız sayıda mesaj gönderin.• Sık sohbet ettiğiniz kişileri favorilerinize ekleyin.• Profilinizi düzenleyin.• Sizi rahatsız eden kişileri engelleyin.• Durumunuzu belirtin.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

BiP tüm sevdiklerinizle yeni nesil anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü görüşme deneyimi yaşayabileceğiniz bir uygulamadır. Resimlerinizi, videolarınızı, ses kayıtlarınızı ve mesajlarınızı hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerikle anında ve ücretisiz gönderebilirsiniz.

NEDEN BiP:Sesli ve görüntülü arama: BiP'teki tüm sevdiklerinizle internet üzerinden, yüksek kalitede ve ücretisz sesli ve görüntülü arama gerçekleştirebilirsiniz.

Kaybolan mesaj: BiP'e özel kaybolan mesaj özelliğiyle sevdiklerinizle mesajlaşırken, mesajlarınızın belirlediğiniz süre sonunda sohbet ekranından kaybolmasını sağlayabilirsiniz.

Hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerik: Yiğit Özgür'ün sadece BiP'e özel tasarladığı birbirinden eğlenceli çıkartmalar ile Türk usulü birçok çıkartma ve caps BiP'teki sohbetlerinizi daha renkli hale getiriyor.

Caps yaratma: BiP'ten varolan bir fotoğrafınızı kullanarak veya yeni fotoğraf çekerek kendi CAPSinizi yaratıp tüm sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Herkesle iletişim kurabilme: Tüm iletişiminizi BiP'e taşıyabilirsiniz! BiP'li olmayan arkadaşlarınızla da BiP'in içerisinden SMS ya da MMS atarak ücretsiz mesajlaşabilirsiniz.

Grup mesajlaşma: Birden çok arkadaşınızla aynı sohbet içerisinde mesajlaşabilirsiniz.

Konum paylaşma: Birebir veya grup mesajlaşmalarınızda bulunduğunuz konumu paylaşabilirsiniz.

BiP tüm operatör abonelerinin kullanabildiği bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. BiP anlık mesajlaşma uygulamasını indirmek ücretsizdir.

Detaylı bilgi için turkcell.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Not: Arka planda devamlı çalışan GPS kullanımı durumunda pil ömrünüz azalabilir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;