Been Together

iPhone ve iPad için Gün Sayma Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: MilkDrops
tamindir.com indir.com

Been Together iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir gün hesaplama uygulaması olarak öne çıkıyor. Uygulamayı kullanabilmek için sevgilinizle tanıştığınız tarihi seçmeniz gerekiyor. Bu aşamadan sonra Been Together geçirdiğiniz her günü hesaplıyor ve uygulama ikonu üzerinde gösteriyor. Bildiğiniz gibi özel günlerin unutulması tatsız durumlara yol açabiliyor. Eğer siz de bu konuda pek iyi değilseniz ve çözüm olarak kullanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Been Together’ı kullanabilirsiniz.

Uygulama kullanıcılara geniş yelpazede kişiselleştirme seçenekleri sunmakta. İsminizi, tarihleri ve hatta uygulama arkaplanını bile dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Been Together’ın en iyi yanlarından bir tanesi de her 100 günde bir kullanıcıyı bildirimler ile uyarması. Bu sayede önemli dönüm noktalarını unutmadan kutlayabilirsiniz. Farklı temalara ev sahipliği yapan Been Together kullanıcı dostu arayüzü ve şık tasarımıyla herkesin rahatlıkla kullanabileceği türden bir seçenek.

Genel olarak keyifli ve işlevsel bir deneyim sunan Been Together özel günler ve tarihlerle arası pek iyi olmayan kullanıcıların denemesi gerekenler arasında yer alıyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Been Together; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz oldukça güvenilir bir gün hesaplama uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza yükleyerek kullanabileceğiniz uygulama sayesinde hesaplamak istediğiniz zaman dilimini kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Örneğin sevgiliniz ile ne tanışalı ne kadar süre olmuş kolayca hesaplayabilirsiniz. Bunun için ilk tanıştığınız günün tarihini bilmeniz yeterli.

Geniş bir yelpazede kişiselleştirme seçeneklerine sahip uygulamada isminizi, tarihleri ve kullandığınız arka planı kolayca özelleştirebilirsiniz. Ayrıca uygulama her 100 günde bir kullanıcıya uyarı göndermektedir. Bu sayede önemli günleri kaçırmayacaksınız.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;