Bazaart

iOS için Sosyal Fotoğraf ve Kolaj Düzenleyicisi

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Arapça, Rusça, Portekizce, Hollandaca, Almanca, Fransız
Üretici: Bazaart Ltd.
tamindir.com indir.com

Bazaart, sosyal ağ tabanlı profesyonel fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Fotoğraflarınızın arka planını kaldırmak, nesnelerin yerini değiştirmek ve silmek, fotoğraflara yazı ve çerçeve eklemek, kopyalamak, döndürmek, ölçeklemek, kırpmak için artık profesyonel bir kullanıcı olmanıza gerek yok.

iPhone ve iPad’lerde ücretsiz olarak kullanılabilen Bazaart ile fotoğraflarınızı sanat eserine dönüştürmek sadece birkaç dakikanızı alacak. Yeni ve yükselişte olan bu fotoğraf düzenleme uygulaması Photoshop gibi profesyonel fotoğraf işleme uygulamaların yaptığı çoğu şeyi yapabiliyor ve üstelik tüm araçların kullanımı için üst düzey bir kullanıcı olmanız gerekmiyor.

Film rulonuzdaki, sosyal ağ hesaplarınızdaki, internetteki veya yeni çekeceğiniz bir fotoğrafı Bazaart’a kolaylıkla aktarabilir ve üzerinde çalışabilirsiniz. Arka plan ve nesne kaldırmadan, fotoğraf ve metinlerin saydamlığını ayarlamaya, fotoğrafa nesne eklemekten döndürmeye kadar pek çok seçeneğin sunulduğu uygulama tüm bu fotoğrafları diğer Bazaart kullanıcıları ile paylaşma imkanı da sunuyor.

Bazaart, sosyal ağ tabanlı bir fotoğraf düzenleme uygulaması olduğundan diğer Bazaart kullanıcılarının eserlerini görebilmeniz ve onları takip edebilmeniz için sizden bir profil oluşturmanız isteniyor. Facebook hesabınızla ilişkilendirerek ücretsiz kaydınızı oluşturuyor ve bu harika uygulamayı kullanmaya başlıyorsunuz.

Bazaart, herkesin rahatlıkla kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme araçları içeren sosyal ağ tabanlı bir mobil uygulama.

Bazaart Özellikleri:

  • Fotoğrafları Instagram, Facebook, Google+, Flickr, Web veya Film Rulosundan aktarma
  • Fotoğraflara yazı ekleme (Yazı boyutunu ve yönünü kolaylıkla ayarlayabiliyorsunuz.)
  • Fotoğraftaki istenilen nesneyi öne çıkarma
  • Fotoğraf ve yazıları kaldırma
  • Arka planı otomatik olarak veya elle çıkarma
  • Resimleri kaydetme ve sosyal ağlarda paylaşma
  • Fotoğrafları beğenme, yorum gönderme
  • Popüler ve son paylaşılan fotoğraflar
İndirme Sayfası (tamindir.com)
Özellikle Pinterest kullanıcılarının çok işine yarayacak olan Bazaart uygulaması sayesinde iPad akıllı cihazlarınızı kullanarak moda katalogları oluşturabilirsiniz.
Uygulama ile Pinterest' te bulunan paylaşımlarınızı istediğiniz gibi bir araya getirerek kendi zevkinizi ve tarzını yaratabilir ve bu tarzınızı katalog olarak düzenleyebilirsiniz. Bazaart uygulaması sayesinde kolay bir şekilde kendinize ait Pinterest resimlerinden kolajlar oluşturabilir, görüntüleri kesebilir, döndürebilir ve konumlandırabilirsiniz. Bunun yanında mevcut kataloglarınızı düzenlemenize de olanak sağlayan uygulama ile ayrıca görüntüleri düzenleyebilir, silebilir veya yorum yazabilirsiniz. 
Bazaart uygulaması ile oluşturduğunuz moda katalogunuzu Facebook, Twitter, Thumblr gibi sosyal ağlarda paylaşabilir veya e-posta ile gönderebilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;