Banana Kong

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
indir.com gezginler.net

Banana Kong; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz, yönettiğiniz maymun karakteri ile birlikte engellerle dolu ormanda, yerin altında ve suların içerisinde ilerleyerek muzları toplamaya çalışacağınız eğlenceli bir platform oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulan oyunda temel amacınız maymunu en mükemmel şekilde yöneterek engellerle dolu ormanda, yerin altında ve suyun içerisinde engelleri aşarak mümkün olduğunca hızlı ilerlemek ve önünüze çıkan muzları toplamak. Ne kadar muz toplarsanız enerji barınızı o kadar fazla doldurabilir ve güçlü olursunuz. Bu sayede önünüze çıkan engelleri kolayca aşabilir ve objeleri kırabilirsiniz.

Banana Kong oyunu içerisinde; iPhone 5 geniş ekran desteği, Game Center desteği ile dünya çapından oyuncular ile rekabet edebilme, binek hayvanları kullanabilme, 10 saniye içerisinde oyuna başlayabilme gibi bir çok eğlenceli özellikleri bulunuyor.

İndirme Sayfası (indir.com)

Banana Kong‘a muz dağlarına ulaşmasında yardım etmek için zıplayın, koşun sarmaşıklarda sallanın. Tek parmak dokunuşu ile kontrol tamamen sizde. Dev piranalar, kertenkeleler ve kaynayan lavlardan kurtulmak için doğayı kullanın. Oyun Merkezi entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınızın ulaştıkları mesafeleri görün. Skorlarınız ile yeni kazanımlar açın.

Özellikler:• iPhone 5 geniş ekran desteği• Rentina Display desteği• Tam Oyun Merkezi entegrasyonu• Hayvanlar binebilme• Tek parmak kontrol

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;