Bamboo Paper

iPhone ve iPad İçin Not Alma Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Wacom
tamindir.com indir.com

Bamboo Paper uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve yaratıcılığınızı kısıtlamayan not alma uygulamalarından bir tanesi. El yazısı ile notlar alabilmenizi ve aynı zamanda çizimler bile yapabilmenizi sağlayan uygulama, ücretsiz olarak sunuluyor ve gerçek bir not defterinde yapabileceklerinizi kolayca yapmanıza yardımcı oluyor.

Uygulamada bulunan kalem seçeneklerini kullanarak renklendirmeler yapabilir, işaretler koyabilir, daha kolay yazabilir ve çizimlere uygun kalemleri deneyebilirsiniz. Yapılan çizimler vektörel olarak gerçekleştirildikleri için ne kadar yakınlaştırma yaparsanız yapın herhangi bir şekilde pikselleşme görmeniz de imkansız.

Her türlü kullanıcıya yönelik not defteri seçenekleri barındıran Bamboo Paper, böylece gazetecilerden tutun da iş adamlarına kadar herkesin taleplerini karşılayabiliyor. Çeşitli kağıt seçenekleri sayesinde gözünüze en hoş gelecek şekilde notlarınızı tutabiliyorsunuz.

Notlarına daha fazla detay eklemek isteyenler elbette fotoğraf ekleme özelliği sayesinde eksiksiz bir şekilde aktarmak istediklerini aktarabilirler. Eğer notlarınızı dostlarınız ya da iş arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz, direkt olarak sosyal ağlardaki hesaplarınızda paylaşabilir ya da bulut depolama sistemlerinde saklayabilirsiniz. Gerekli bütün buton ve seçenekler Bamboo Paper'da mevcut.

Eğer ücretsiz özelliklerin yetersiz geldiğini düşünüyorsanız uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak çok daha fazlasını da elde edebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Bamboo Paper, yaratıcı anlarınızı ve düşüncelerinizi kolay bir şekilde kayıt altına almak için kullanabileceğiniz dijital bir not defteri uygulamasıdır.

Ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulama sayesinde notlarınızı kolaylıkla alabileceğiniz gibi çizim ve eskiz çalışmalarınızı da yapabilirsiniz.

Çizim, boyama ve işaretleme için altı farklı kalem aracını da sunan Bamboo Paper, ayrıca yapısında bulunan vektör tabanlı motor sayesinde kalite kaybı olmadan notlarınızı yakınlaştırmanızı ve ölçeklendirmenizi sağlıyor.

Farklı tarzda tasarlanmış stillerin de yer aldığı uygulamada kişisel tercihlerinize göre arayüz seçimi yapabilir, görsel düşünme, not alma, yazma ve sanatsal yaratıcılığınız için en iyi deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ayrıca aldığınız notlara fotoğraf, resim, çizgi ve kroki eklemeleri de yapabilmenize olanak sunan Bamboo Paper ile aldığınız notları Dropbox, Evernote gibi bulut servislerine aktarabilir, Tumblr, Facebook ya da Twitter üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;