Balıkesir Uludağ Turizm

iPhone ve iPad için Otobüs Bileti Alma ve Sefer Sorgulama Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Balıkesir Uludağ Turizm eğer seyahatlerinizde Uludağ otobüslerini kullanıyorsanız size sefer sorgulama, rezervasyon yapma ve bilet alma konularındayardımcı olacak bir mobil uygulamadır. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir otobüs bileti satın alma uygulaması olan Balıkesir Uludağ Turizm uygulaması sayesinde gideceğiniz yöne doğru sefer yapan Uludağ otobüslerinin sefer saatlerini öğrenebiliyorsunuz. Bunun yanında sefer saatine karar verdiğiniz takdirde Uludağ otobüsleri içerisinde yer alan boş ve dolu koltukları görüntüleyebilir, boş koltuklar için rezervasyon yaptırarak erkenden yerinizi ayırtabilisiniz. Uygulama size rezervasyon yaptığınız yerler için online ödeme yaparak bilet satın alma imkanı da veriyor.

Balıkesir Uludağ Turizm uygulaması yoğunluk nedeniyle Uludağ şubelerine uğrayamadığınız durumlarda size büyük bir yardımda bulunuyor ve şubeye gitmeden seyahat işlemlerinizi nerede olursanız olun yapabilmenize imkan veriyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Balıkesir Uludağ Turizm; seyahatlerinizde bilet ve sefer sorgulama, rezervasyon ve bilet alma gibi işlemlerinizi yapabileceğiniz oldukça kullanışlı bir uygulamadır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS işletim sistemine sahip cihazlarınıza yükleyerek kullanabileceğiniz uygulama ile sefer bilgilerini öğrenebilir, rezervasyon yaptırabilir ve bilet alabilirsiniz. Ayrıca sefer bilgileri ile birlikte araç da bulunan boş koltukları da kolaylıkla görebilir, boş koltuklar için rezervasyon yaptırarak online ödeme imkanı ile biletinizi alabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;