B Messenger Video Chat

IPhone Ve IPad Için Videolu Sohbet Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

B Messenger Video Chat, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir videolu sohbet ve mesajlaşma uygulaması. Uygulamayı diğer benzer uygulamalardan ayıran özelliği ise hem listenizde ekli olan kişiler ile görüntülü sohbet ve mesajlaşma yapmanıza olanak sağlıyor, hem de uygulama üzerinde online olan diğer binlerce kullanıcıyla tanışma fırsatı sunuyor.

Sade tasarımı sayesinde basit bir kullanım sahip olan uygulamasının grafikleri de oldukça güzel görünüyor. Yakın çevrenizdeki kişileri uzaklığı ile birlikte görmenizi sağlayan uygulama, kişisel ve iş amaçlı kullanılabilir. Çocuklarınız, farklı şehirde yaşayan akrabalarınız, sevgtiliniz ya da konuşmak istediğiniz herhangi bir kişi ile videolu sohbet yapabilmenizi ya da mesajlaşmanızı sağlayan uygulama iPhone ve iPad sahipleri tarafından tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Ayrıca uygulamanın masaüstü bilgisayar ve Android versiyonları olduğu için çapraz platform desteği bulunuyor.

Tüm aramalarınızı ücretsiz olarak gerçekleştirmenizi sağlayan B Messenger Video Chat ile iletişime geçebilmek için yakın çevrenizdeki kişilere de uygulamayı yüklemelerini önerebilirsiniz. Böylece onlarla da uygulama üzerinden iletişime geçebilme şansı buluyorsunuz.

Uygulama ile iletişime geçebilmek için cihazınızın internete bağla olması gerekiyor. Wi-Fi üzerinden daha sağlıklı videolu görüşmeler yapabileceğinizi de unutmamanız gerekiyor.

Eğer hem tanıdıklarınız ile iletişime geçebilmenizi sağlayacak hem de dünyanın dört bir köşesindeki kullanıcılar ile tanışmanızı sağlayacak bir videolu görüşme ve mesajlaşma uygulaması arıyorsanız, B Messenger Video Chat'e bir göz atın. Uygulama içerisinde ses ve video ayarlarını kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

B Messenger Video Chat; iOS işetim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde yeni arkadaş bularak videolu sohbet etmenize imkan tanıyan harika bir uygulamadır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan uygulama benzer uygulamaların aksine listenizde yer alan kişiler ile videolu sohbet edebileceğiniz gibi yeni arkadaşlar edinerek sohbet etme imkanına sahipsiniz. Online olarak binlerce kullanıcı ile tanışma fırsatı yakalayabileceğiniz uygulamada yakın çevrenizde yer alan kişileri uzaklığı ile birlikte görebilirsiniz.

Yeni arkadaşlar edinerek mevcut bir çok sohbet odasında videolu sohbet edebileceğiniz gibi dilerseniz sizde kendi sohbet odanızı oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra videolu sohbetleriniz sırasında metin mesajları da göndermeniz mümkün. Uygulamada yer alan ayarlar paneli sayesinde görüntü ve ses ayarlarınızı kolayca yapılandırabilirsiniz.

Özellikle farklı şehirlerde veya yurtdışında yaşayan yakını olan kullanıcıların oldukça işlerine yarayacak olan uygulama sade ve şık bir arayüz ile karşımıza çıkıyor.

Ayrıca uygulamanın Android, Windows masaüstü versiyonlarının bulunması sayesinde çapraz platform desteği sunmaktadır.

Uygulamayı kullanabilmeniz için sohbet edeceğiniz kişilerde de uygulamanın yüklü bulunması gerekiyor.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;