Aygaz

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Pozitron
gezginler.net

Türkiye’nin en yenilikçi ve en güvenilir LPG markası olan Aygaz’dan bir ilk daha!

Aygaz’ın Iphone kullanıcılarına sunduğu bu uygulamayla hem tüpgaz, hem de otogaz ürünümüzle ilgili birçok bilgiye telefonunuz üzerinden kolayca erişebilecek, ürün siparişlerinizi verebileceksiniz. 

Uygulamanın sizlere sunduğu faydaları kısaca şu şekilde listeleyebiliriz:

Bayi Bulma Bulunduğunuz lokasyona en yakın bayileri harita üzerinde görebilir, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.İsterseniz adrese göre arama yaparak istediğiniz bölgedeki bir bayimizin bilgilerini edinebilir, bu bayiye nasıl ulaşabileceğinizi harita üzerinde görebilirsiniz.

ÜrünlerAygaz’ın tüm ürünlerini ve cihazlarını buradan görebilir, detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Rota PlanlamaGitmek istediğiniz lokasyonu seçerek en uygun hangi yoldan gidebileceğinizi, mesafenin uzaklığını, ne kadar LPG masrafı oluşacağını ve yol üzerinde hangi Aygaz istasyonları olduğunu görebilirsiniz.

Sipariş VermeTüp ve Aygaz cihazlarınıza ait siparişlerinizi kolaylıkla iletebilirsiniz.Kampanyalar Ülke çapında ya da sadece sizin bölgenize özel kampanyaların detaylarına ulaşabilirsiniz.

İletişimŞikayet ve önerilerinizi bize yazılı olarak iletebilir, isterseniz Aygaz Çağrı Merkezi’nin sizi aramasını talep edebilirsiniz.

Soru-CevapAklınıza takılacağınızı düşündüğümüz, ya da okuduğunuzda cevabını bilmek isteyeceğiniz soruların cevaplarına erişebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)