AVPlayer

iPhone ve iPad için Video İzleme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
Üretici: EPLAYWORKS
tamindir.com indir.com gezginler.net

iPhone ve iPad mobil cihazlarınızda video izlerken oluşan sorunlardan, kalitesiz görüntülerden ve işlevsiz uygulamalardan sıkıldıysanız AVPlayer uygulaması film ve dizilerinizi çok daha iyi bir deneyim ile izlemenize olanak sağlayabilecek uygulamalardan bir tanesi.

Cihazınızda videolarınızı oynatabilmek için herhangi bir dönüşüm işlemi gerçekleştirmenize gerek kalmadan AVI, Xvid, WMV ve diğer popüler video formatlarını kolayca oynatabilir ve kaliteden ödün vermeden film izleyebilirsiniz. AC-3, E-AC3 ve TrueHD codec desteği de bulunduran uygulama bilgisayarınızda video izlerken sahip olduğunuz kaliteyi iPhone’unuza kadar getiriyor.

Video formatlarının yanında SMI ve SRT altyazı formatlarını da desteklemesi sayesinde kolayca videolarınızın alt yazılarını da okuyabilir ve ayarlayabilirsiniz. Çeşitli parmak hareketleri ile videonun zamanlamasını ve özelliklerini de ayarlayabildiğiniz AVPlayer film ve dizi keyfini iOS cihazınızda en üst düzeyde yaşatacaktır.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

iOS kullanıcılarının iPhone ve iPad cihazları üzerinde kullanabilecekleri AVPlayer, oldukça gelişmiş özelliklere sahip bir video oynatma uygulamasıdır.

Mobil cihazı üzerinde video izlemek isteyen kullanıcılar için oldukça faydalı özelliklere sahip olan uygulama sayesinde XVID, AVI, WMV, RMVB, ASF, H264, MK, P4, MOV, M4V video formatlarını ve SMI, SRT, TXT altyazı destekleriyle 720P - 1080P görüntü kalitesine sahip videoları rahat bir şekilde oynatarak izleyebilirsiniz.

Oldukça fazla ayar ve kişiselleştirme seçeneklerini de kullanıcıya sunan AVPlayer ayrıca Google Drive ve Dropbox ile desteklenen URL adresleri üzerinden video oynatma ve indirme imkanını da sunuyor.

Sade arayüzü ve dokunmatik ekrana özel yönetim seçenekleri ile son derece kullanışlı olan uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

AVPlayer da video izlemek için önce iTunes üzerinden File Sharing ile ya da Kablosuz Ağ üzerinden bilgisayardan aygıtımıza videoları aktarıyoruz. Media Explorer menüsünden videomuza ulaşıp açıyoruz. AVPlayer tüm video formatlarını (XVID/DIVX AVI,WMV,RMVB,ASF,H264,MKV, vs.) oynatabiliyor.

Encoding Turkish -> ISO-8859-9 seçerek altyazıları da Türkçe olarak izleyebiliyoruz

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;