Avis

IPhone Ve IPad Için Araç Kiralama Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Araç kiralama sektörünün liderlerinden olan Avis, artık iPhone ve iPad cihazlardan da ulaşılabilir durumda. Üstelik bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabiliyoruz.

Mümkün olduğunca net ve anlaşılır bir tasarıma sahip olan Avis uygulaması sayesinde ne zaman araca ihtiyacımız olursa hemen ihityaçlarımıza uygun olan bir tanesini bulup kiralayabiliyoruz. Özellikle sık sık seyahat eden kullanıcılara hitap eden bu uygulamayı dünyanın farklı bölgelerindeki 5.200 Avis bayisinden araç kiralamak için kullanabiliyoruz.

Uygulamaya giriş yaptığımızda araçların teknik detaylarını ve fiyatlarını açıklayan bir ekranla karşılaşıyoruz. Öncelikle ülke ve şehir seçmemiz gerekiyor. Ardından arama işlemini yapıyor ve şayet ihtiyaçlarımıza uygun bir araç bulursak mobil uygulama üzerinden rezervasyonunu yaptırabiliyoruz. Eğer aracı kiralamaktan vazgeçersek uygulama üzerinden gerekli iptal işlemlerini de tamamlayabiliyoruz.

Çevremizde bulunan en yakın Avis şubelerini harita üzerinde gösteren uygulama, bu disiplinde herhangi bir sorun yaşatmadan vaadini yerine getiriyor. Eğer başka şehirlere veya ülkelere sık sık seyahat gerçekleştiriyorsanız Avis mobil cihazınızın olmazsa olmazlarından.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Araç kiralama sektörünün lider markalarından olan Avis, iOS cihazlarınız ile cebinizde.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz uygulama oldukça sade ve şık bir arayüz ile geliyor. Uygulamayı kullanarak dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zaman ihtiyacınıza uygun aracı bularak kiralama şansına sahipsiniz. Sık sık seyahat eden kullanıcıların oldukça işlerine yarayacak olan uygulama ile dünyanın farklı bölgelerinde 5.200 Avis bayisine ulaşarak araç kiralayabilirsiniz.

Uygulamaya ilk giriş yaptığınızda araçların marka, teknik detay ve fiyatları hakkında bilgiler veren bir ekran sizleri karşılıyor. Ülke ve şehir seçimi yaptıktan sonra ihtiyacınıza uygun arama işlemini başlatabilirsiniz. Size en uygun olan aracı bulduktan sonra yine uygulama üzerinde rezervasyon yaptırabiliyorsunuz.

Eğer aracı kiralamaktan vazgeçerseniz yine uygulama üzerinde bu iptal işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın olan Avis şubesini harita üzerinden gösteren uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)