AtlasGlobal

iOS için AtlasGlobal Mobil Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Tmob
tamindir.com indir.com

AtlasJet yenilenen ismiyle AtlasGlobal, yurt içi ve yurt dışı uçak biletinizi iPhone’unuzdan alma ve iptal etme kolaylığı sunuyor. iPhone’unuza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz AtlasGlobal Havayolları uygulaması ile Jetmil kartınızın sunduğu avantajlardan yararlanma şansına da sahip oluyorsunuz.

Türkiye’nin mobilden işlem yapılabilen ilk havayolu uygulaması olma özelliğini taşıyan AtlasJet, AtlasGlobal adıyla yenilendi ancak uygulamada arayüz ve kullanım açısından hiçbir değişiklik yok diyebilirim. Kredi kartı ile güvenli ve hızlı şekilde bilet satın alma, check-in yapma, rezervasyon iptali, koltuk yeri ayırtma gibi işlemler doğrudan uygulama üzerinden yapılabiliyor.

Diğer havayollarının uygulamaları ile karşılaştırdığımızda daha basit kalan bir arayüz ile bizleri karşılayan AtlasGlobal iPhone uygulamasında Jetmil bölümü de bulunuyor ki buradan kartınızla yaptığınız harcamalar sonucu kazandığınız puanınızı sorgulayabiliyor ve ücret ödemden bilet alabiliyorsunuz. Jetmil kartınız yoksa başvuru yapabiliyor ve hangi Jetmil kartın ne gibi avantajlar sunduğuna göz atabiliyorsunuz.

Not: AtlasJet, mobil uygulamasında sadece isim değişikliğine gitmiş, AtlasGlobal olarak yenilenmiştir.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
AtlasGlobal işletmesine ait olan ve istediğiniz zaman iPhone akıllı telefonunuzu kullanarak uçuş planı yapabileceğiniz ve biletinizi alabileceğiniz AtlasGlobal Mobil Uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 
AtlasGlobal uygulaması ile yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarının tarife bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşarak yer durumu hakkında detaylı bilgi alabilir ve bilet fiyatı bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.
 
Uçuş için bilet rezervasyonu da yapabileceğiniz uygulama ile aynı zamanda kredi kartınızı kullanarak direkt olarak biletinizi de satın alabilirsiniz.
 
Uygulamada bulunan Check-in özelliği ile uçak içerisindeki oturma planını görüntüleyebilir, istediğiniz herhangi bir koltuğu seçebilir ve havalimanında kontuara girmeden uygulama üzerinden görüntüleyebileceğiniz 2 boyutlu barkodunuzu uçuş kapısında bulunan görevliye göstererek yolculuğunuza ilk adımı atabilirsiniz.
 
Bunun yanında uygulama ile satın aldığınız biletinizi iptal edebilir, uçuş saatinden yarım saat önce koltuğunuzu ayırabilir ve eğer var ise Jetmil kartınızın size sağladığı avantajlardan yine bu uygulama sayesinde faydalanabilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;