Arvento

IPhone Ve IPad Için Araç Takip Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Arvento, araç kiralama işi ile uğraşan kişi ve kuruluşlar için geliştirilmiş olan ücretsiz ve profesyonel bir araç takip uygulaması. Arabalarınızın nerede olduğunu canlı olarak göstermekle sınırlı kalmayan uygulama aynı zamanda arabaları kontrol etmenizi de sağlıyor.

Kendi alanında profesyonel olarak hizmet veren Arvento firması tarafından geliştirilen uygulamanın masaüstü programı ve web uygulaması da mevcut. Fakat evde ya da ofiste değilseniz ama araçlarınızı kontrol etmeniz gerekiyorsa bu uyuglama yardımıza koşuyor ve iPhone ya da iPad'lerinizi kullanarak arabalarınızı kontrol ve takip etme şansı sunuyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Arvento uygulamasını kullanarak artık dilediğiniz her yerden ve her zaman aracınızın takibin yapabilirsiniz.

iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebileceğiniz Arvento uygulaması kolay kontrol edilebilen menüsü sayesinde siz kullanıcılara rahat bir kullanım sunmaktadır. Türkiye' nin önde gelen araç takip sistemi olan Arvento' nun kullanıcıları için özel olarak geliştirmiş olduğu Arvento uygulaması şık tasarıma sahip olan ara yüzü ile de dikkat çekiyor.

Cihazınızda çok az yer kaplayarak cihazın kullanım alanını etkilemeyecek olan Arvento uygulaması ile takip ettiğini araçları bilgisayarınızın başında bulunmasanız dahi dilediğiniz her yerden ve her zaman takip edebilir, geçmişe dönük hareket raporlarını görüntüleyerek inceleyebilir ve istediğiniz alarm raporlarını inceleyebilirsiniz. Zamandan ve iş gücünden tasarruf etmenize imkan sağlayacak olan Arvento uygulamasını iOS veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Arvento iPhone Uygulaması ile Aracınız Artık Her Yerde Sizinle

Arvento, geliştirdiği mobil uygulamalar ile hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor; Arvento'nun iPhone için özel olarak geliştirdiği uygulama ile araçlarınızı artık iPhone'dan da takip edebilirsiniz.

Uygulama; masa başında ya da ofiste bulunmadığınız saatlerde de, tıpkı web ve desktop yazılımlarında olduğu gibi iPhone’dan aracınızı takip ve kontrol etmenizi sağlıyor.

Uygulama ile aracınızın on-line ve geçmişe dönük bütün hareketlerini izleyerek, istediğiniz alarm raporlarını alabilirsiniz. Arvento iPhone Uygulaması, nerede olursanız olun aracınızı takip ve kontrol etmenizi sağlayarak, size zamandan ve işgücünden kazandırıyor. Hayatınızı kolaylaştıracak bu uygulamaya sahip olmak için Arvento araç takip sistemi kullanıcısı olmanız yeterli.

01.01.2013 tarihinden itibaren tüm Arvento kullanıcılarına ücretsizdir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;