Arçelik Akıllı Kumanda

iPhone ve iPad İçin Arçelik TV Kontrol Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Arçelik
tamindir.com indir.com gezginler.net

Arçelik Akıllı Kumanda uygulaması iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve evinizdeki Arçelik Smart Interactive TV'yi kontrol edebileceğiniz resmi bir uygulama. Otomatik olarak televizyonunuzu tanıyan uygulama direkt olarak uzaktan kumanda vazifesi görüyor ve televizyonunuzu çok daha kolay yönetmenize yardımcı oluyor.

Uygulamada hem klasik televizyonla birlikte gelen kumandada olduğu gibi kontrol etme hem de klavye ve dokunmatik hareketlerle kontrol edebilme seçenekleri yer alıyor. Binlerce TV kanalını en eğlenceli ve kolay şekilde izlemenizi sağlayan uygulamada Türkçe, İngilizce ve Almanca dilleri için de destek sunuluyor.

Ücretsiz olarak telefonunuza yükleyebileceğiniz Arçelik Akıllı Kumanda uygulaması sayesinde orijinal kumandanız kayıp bile olsa kanallarınızı keyif içinde izlemeye devam edebileceksiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Arçelik Akıllı Kumanda ile Arçelik SMART Tv' nizi kontrol edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey televizyon ile iPhone cihazınızı aynı bağlantı noktalarına bağlamak. Cihazınız televizyonu otomatik olarak tanır ve sanki TV kumandasıymış gibi kontrol etmenizi sağlar.
Uygulamada 3 değişik kontrol ekranı mevcuttur. İlk ekran kumanda ekranı, bu ekran ile televizyonunuzun kendi kumandası gibi tüm kumanda işlemlerini yapabilirsiniz. İkinci ekran Dokun ekranı, bu ekran ile dokunma ve kaydırma hareketleri yaparak televizyonu kontrol edebilirsiniz. Üçüncü ekran ise Klavye, bu da cihazınızı klavye gibi kullanarak televizyon ekranında yazı yazabilmenizi sağlar. Uygulama İngilizce, Almanca ve Türkçe dillerini desteklemektedir.
İndirme Sayfası (indir.com)

Arçelik SMART Inter@ctive TV'nizi iPhone'unuzu kullanarak kontrol edebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan televizyonunuzu ve iPhone'unuzu aynı bağlantı noktasına bağlamanız. iPhone, TV'nizi otomatik olarak bulur ve televizyonunuzu iPhone ile kontrol etmenizi sağlar.

Özellikler:Uygulamanın Kumanda, Dokun, Klavye ekranları vardır.

Kumanda: Normal uzaktan kumandanızda olduğu gibi tüm uzaktan kumanda işlevlerine bu ekrandan ulaşabilirsiniz.Dokun: Bu ekran dokunma ve kaydırma hareketleriyle televizyonunuzu kontrol etmenizi sağlar.Klavye: iPhone'unuzu klavye gibi kullanıp televizyonunuza yazı yazabilirsiniz.

Kullanım:Arçelik SMART Inter@ctive TV'yi ve iPhone'u aynı bağlantı noktasına bağlayın.Eğer iPhone Arçelik SMART Inter@ctive TV'nizi otomatik olarak bulamazsa, TV'ye manuel olarak bağlanabilirsiniz.Eğer uygulamayı ağ bağlantısı olmadan kullanmak isterseniz Demo Modu'nu kullanabilirsiniz.İngilizce, Almanca ve Türkçe dillerini desteklenmektedir.

Arçelik Akıllı Kumanda Uygulaması, V03.000.00 ya da daha yüksek yazılım versiyonu olan Arçelik SMART Inter@ctive TV'leri ile uyumludur. Televizyonunuzun yazılım versiyonunu kontrol etmek için, "Ayarlar" menüsünü açın ve "Yazılım Sürümü" yazan yere kadar aşağıya inin. Eğer yazılım versiyonu V03.000.00 ya da daha yukarı değilse "Internet güncellemelerini denetlemeye çıkın ve son yazılımı indirin. Bu işlem (internet bağlantınıza bağlı olarak) birkaç dakika sürecektir. Lütfen bu işlem sırasında televizyonunuzun fişini çekmeyin.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;