Apple Store

iPhone ve iPad için Mağaza Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Japonca, Hollandaca, Çince, italyanca, Almanca, İngiliz
Üretici: Apple
tamindir.com indir.com

Apple Store, iOS cihazlarınızla uygulama mağazasına girerek arama yapabileceğiniz, cihazınızı kişiselleştirebileceğiniz ve ürün satın alabileceğiniz Apple'ın resmi mağaza uygulamasıdır. Uygulama mağazası üzerinden yapabildiğiniz tüm işlemleri bu uygulamayı indirerek iPhone ve iPad'inizle kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca yeni bir iPhone veya iPad almanın en hızlı yolu da bu uygulamada.

Uygulama ile yapılabilecekler :

  • Uygulama mağazasından ürün alışverişi yaparak kargo ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz.
  • iPhone ve iPad'inizi kişiselleştirebilirsiniz.
  • Yeni aldığınız Mac'i istekleriniz doğrultusunda ayarlama yapabilirsiniz.
  • Daha önce aldığınız veya yeni aldığınız ürünler hakkında güncel bilgi edinebilirsiniz.
  • Yardım talep ederek özel müşteri hizmetleri yetkilileri ile görüşüp sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Apple'ın kendi resmi mağaza uygulaması olan Apple Store'u ücretsiz olarak indirip gün içerisinde kontrol ederek yeni oyunlar,uygulamalar ve şarkılara göz atıp beğendiklerinizi satın almak mümkün. Ayrıca Apple yeni başlattığı kampanya dahilinde, iOS cihazları ile bu uygulamayı kullananlara her hafta düzenli olarak bir ücretsiz uygulama, şarkı, oyun veya iBook hediye verecek.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Apple' ın resmi mağaza uygulaması olan Apple Store sayesinde iOS cihazınızı istediğiniz gibi kişiselleştirebilir, arama yapabilir ve mağazadan ürün satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İnternet üzerindeki web sayfasından ulaşabildiğiniz Apple Store' a uygulamayı iPhone ve iPad cihazınıza indirerek de erişebileceğiniz gibi aynı zamanda mağaza üzerinde yapabildiğiniz tüm işlemleri mobil ortamda da kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Ayrıca uygulama üzerinden Apple Store mağazasını gün içerisinde kontrol ederek yeni yayınlanan oyun, uygulama ve şarkıları da listeleyebileceğiniz gibi mağazadan ürün alışverişi yaparak kargo ile kapınıza kadar getirtebilir, yeni aldığınız Mac' i istediğiniz gibi ayarlayabilir, daha önceden satın aldığınız ürünler hakkında güncel bilgilere ulaşabilir ve özel müşteri hizmetleri yetkilileri ile görüşerek herhangi bir sorun için yardım alabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;